Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фільм жахів і "повстання машин": Супрун розповіла, яку небезпеку приховують сушарки для рук

Є дослідження, які не рекомендують використовувати сушарки в лікарнях, адже деякі з виявлених бактерій можуть викликати інфекцію.

Результати досліджень останніх років показали, що сушарки для рук є дуже небезпечні для здоров‘я.

Про це у Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Майже як у горорі про повстання машин - вони акумулюють різні бактерії та мікроорганізми з повітря приміщення, а потім випускають їх назад, в тому числі на ваші вже чисті руки. Тому коли ви миєте руки після використання вбиральні, а потім висушуєте з допомогою сушарки, вони можуть залишитись не такими чистими, як ви думаєте», - заявила вона.

Чи уявляєте ви фільм жахів з сушарками для рук в головній ролі? Результати досліджень останніх років показали, що...

Опубліковано Уляна Супрун Середа, 4 липня 2018 р.

Посадовець додала, що досліджень на цю тему було проведено досить багато, але результати часто суперечать одне одному.

Приміром, деякі дослідження вказують, що бактерії в сушарках є і їх надзвичайно багато. Інші вказують, що не все так страшно, якщо слідкувати за гігієною пристрою та змінювати фільтри. Є дослідження, які не рекомендують використовувати сушарки в лікарнях, адже деякі з виявлених бактерій можуть викликати інфекцію у людей зі слабким імунітетом.

«У цій незрозумілості можна було б просто припинити сушити руки сушаркою та бути захищеним від бактерій. Але, насправді, бактерії на вологих руках теж розповсюджуються та навіть передаються швидше. Тому сушіння рук - невіддільний крок у процесі миття рук, яким не можна нехтувати», - додала Супрун.

ВідеоУляна Супрун розповіла про останній етап медичної реформи

З початку липня в Україні – останній етап медичної реформи. Відтепер лікарі будуть отримувати оплату за кожного пацієнта, який підписав з ними декларацію. Реформа передбачає різні виплати за категоріями пацієнтів. Детальніше про зміни дізнаємося від виконувачки обов'язків Міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун

Уляна Супрун розповіла про останній етап медичної реформи

Тому вона дала рекомендації адміністрацій закладів, які відвідує велика кількість людей. Мовляв, у кожного фільтра для сушарки є термін придатності. Не використовуйте його, коли вже настав час заміни.

«Поставте в приміщенні одноразові рушники для рук. Це найбільш безпечний та швидкий метод сушіння рук з точки зору гігієни.Якщо маєте вибір між сушаркою та рушником - обирайте рушник. Особливо, якщо ви працівник системи охорони здоров’я. На перший погляд це дуже прості речі, проте саме на них будується наше з вами здоров’я. Мийте та сушіть руки ретельно і будьте здорові!», - резюмувала посадовець.

Раніше виконувачка обов’язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун спростувала поширений серед українців міф, пов‘язаний із болями в спині, про відкладення солей у хребті й лікування спини та шиї шляхом "вимивання", "розбивання" чи "розчинення солей".

Залиште свій коментар

Вибір редакції