Філософія "pets friendly" у сервісі і дружні до тварин офіси: кінологи прогнозують тренди на 2021 рік

Філософія "pets friendly" у сервісі і дружні до тварин офіси: кінологи прогнозують тренди на 2021 рік

Фото: Associated Press

Дружніх до собак місць в Україні поки що небагато, кажуть кінологи.

Після карантину і тривалого перебування разом вдома господарі не хочуть розлучатись із чотирилапими друзями і беруть із собою на роботу на шопінг чи відпочинок.

Про те, як складаються стосунки в нових умовах — 16 лютого йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У кабінеті директора звичайної на перший погляд школи живе вона — вусата улюблениця Соня. Саме через неї чимало учнів не просто не бояться, а й навіть люблять приходити в кабінет директора — на розмову і погладити Соню.

Соня в директорському кабінеті киця непроста — породи британська шиншила. Киці 8 років. Уже пів року живе в школі. Соня присутня на всі учительских нарадах і збиває градус під час напружених ситуацій.

Бути дружніми до тварин і такими ж виховувати і дітей у цій школі — їхня філософія. Тому тут мріють іще й про собаку і шукають привітну кандидатуру.

Офісні тварини — один із трендів, який накриває світ. Вони публічні улюбленці. Так, резиденції британського прем'єра на Даунінг-стріт без кота Ларрі , який зустрічає гостей, уже й не уявляють.

Обжили офіс і працюють разом із господинею одразу два песики керівниці Дитячого фонду ООН в Україні у Києві. Собаки родом із Замбії і подорожують із Лотою всюди.

Новини України: кінологи визначили тренди 2021 року

Новини України: кінологи визначили тренди 2021 року

Сім'я керівниці дитячого фонду далеко, на роботі жінка проводить багато часу, то ж залишати собак наодинці довго не хоче. Бере їх щодня на роботу. В офісі в них вода, їжа, свої лежанки та іграшки. Вигул собак за графіком навіть на роботі. А для Нісе та Кале в Україні це їхній перший у житті сніг.

Дружніх до собак місць в Україні поки що небагато, кажуть кінологи. Проте інфраструктурі доведеться підлаштовуватись. У світі 2021 прогнозують тренд на "friendly" до тварин сервіс. За карантин люди і тварини прив'язались один до одного більше. 

На роботу із собою змушена брати свого підопічного песика і ведуча ТСН Соломія Вітвіцька. В офісі 1+1 Базу облаштували окреме місце, є вода, їжа і привітні колеги.

Соломія ж визнає — нині враховує, де песику раді, перш ніж кудись із ним піти. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Дата публікації
Перегляди
433
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація