Фіналісти пітчингу "Книголав" презентують свої роботи на розсуд журі

Вирішальний етап пітчингу відбудеться 18-го березня.

Вже цієї п'ятниці, 18-го березня, відбудеться фінал книжкового пітчингу Книголав від 1+1 медіа. У Hub 4.0. десять фіналістів представлять на розсуд журі допрацьовані роботи у наступному форматі: 5 хвилин на презентацію та 5 хвилин на питання-відповіді.

Після презентацій, журі у закритому форматі обговорить роботи фіналістів та оголосить переможця.

Нагадаємо, що учасники змагаються за можливість надрукувати свою книгу накладом 15 000 екземплярів у видавництві "Основи" та авторський гонорар у розмірі 15 000 гривень.

Окрім того, переможна ідея згодом перетвориться на мультфільм, а три роботи будуть геймифіковані на найбільшому хакатоні – Media Hack Weekend 2016.

На захисті робіт буде присутнє журі Книголава: Світлана Павелецька, PR директор 1+1 медіа, Дана Павличко, власник і директор видавництва "Основи", Семен Горов, режисер, Іванна Найда, генеральний продюсер телеканалу ПЛЮСПЛЮС та Бігуді, Марина Гуменюк, дитячий психолог, Катерина Бабкіна, письменниця.

Протягом двох місяців за перебігом конкурсу спостерігала вся Україна. Майже 100 000 реєстрацій на сайті, 800 конкурсних заявок, 341 із яких пройшли модерацію та були опубліковані на сайті для голосування. Щодня сайт відвідували тисячі унікальних користувачів. Конкурс привернув увагу як письменників-початківців так і тих, хто вже відомий дітям своїми творами.

Дата: 18 березня з 12:00 до 16:00.

Місце: Hub 4.0, провулок Ярославський, 1

Нагадаємо, дев'ятого березня стали відомі 10 півфіналістів пітчингу Книголав.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: