Фінансовими порушеннями Черновецького займеться FATF

Міжнародна організації боротьби з відмиванням грошей розгляне прибутки, отримані незаконним шляхом, які інвестуються в нерухомість за кордоном.

Слідча комісія Верховної ради з розслідування протиправних рішень Київради та її виконавчого органу передала результати проведеного нею фінансового моніторингу Міжнародній організації з боротьби з відмиванням грошей (FATF). Про це заявив голова комісії Кирило Куликов.

За його інформацією, розслідування виявило, що прибутки, отримані КМДА незаконним шляхом, інвестуються в нерухомість багатьох країн світу.

"Прибутки, отримані незаконним шляхом, інвестуються в нерухомість за кордоном. Зокрема в об’єкти міст Торонто і Ванкувер, де в 2010 році відбудуться Олімпійські ігри. А також у нерухомість Франції та Швейцарії. Гроші розміщуються на рахунках на Кіпрі та у США. Матеріали звіту буде офіційно передано в дипломатичні представництва цих країн і в міжнародну організацію FATF, яка бореться з відмиванням брудних грошей", — йдеться у звіті слідчої комісії.

При цьому голова комісії заявив, що матеріали у FATF вже передані, а посольства зацікавлених країн отримають їх після голосування по доповіді в парламенті.

"У FATF фінансовий моніторинг ми вже передали. У посольства передамо після голосування у Верховній раді", — повідомив Кирило Куликов.

На його думку, подібний крок здатний вплинути на процес виведення незаконно отриманих доходів з України.

"У цивілізованих країнах дуже негативно ставляться до відмивання брудних грошей. Я не думаю, що там зрадіють, довідавшись, що в їхню економіку вкладають гроші, украдені в киян", — заявив народний депутат.

Нагадаємо, згідно з висновками тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування обставин порушення Конституції і законів, ухвалення протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради і КМДА, Київ знаходиться на межі глобальної техногенно-екологічної катастрофи, головною причина чого є неналежне виконання обов'язків посадовими особами КМДА. Але Верховна рада відмовилася прийняти звіт тимчасової слідчої комісії

Читайте також:

Рада захистила Черновецького від звільнення

Черновецького визнали небезпечним. Київ на шляху до катастрофи

Майже всі кияни не довіряють Черновецькому

Черновецького визнали загрозою населенню Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: