Фірташ назвав Януковича гідним вихованцем радянської школи, якого послав Бог

За словами Дмитра Фірташа, Віктор Янукович гідний керівник, який був відмічений Богом.

Дмитро Фірташ
Фірташ назвав Януковича гідним вихованцем радянської школи, якого послав Бог
Співвласник компанії "РосУкрЕнерго", бізнесмен Дмитро Фірташ вважає президента Віктора Януковича гідним керівником, відзначеним Богом. Про це він заявив в інтерв'ю французькому виданню "Politique Internationale", пише Лига.

"Перше, про що слід розповісти, кажучи про нього - це його життєвий шлях. Він пройшов дуже складну школу. На мій погляд, ця людина відзначений Богом, якщо вибрався з таких умов! Він виріс без матері. Він всього добився сам ", - наголосив Фірташ.

За його словами, у радянські часи він був директором автоколони, де працювали близько 3 тисяч людей.

"Донбастрансремонт" - це підприємство працювало на половину Радянського Союзу, це - тепловози, депо, під'їзні шляхи ... Людина, яка керувала такою організацією, не могла керувати, не розуміючи. Потім Янукович був заступником губернатора області, губернатором, двічі - прем'єр-міністром, і став президентом", - зазначив Фірташ.

"Він не закінчував престижний зарубіжний вуз. Але, повірте, Радянський Союз умів виховувати керівників. Не важливо, взуттєвої фабрики, чи космодрому. Янукович пройшов цю школу", - підсумував Фірташ.

Торік сайт Wikileaks оприлюднив дипломатичну депешу, в якій мовиться про те, що впливовий український бізнесмен Дмитро Фірташ нібито зізнався американському послові в тому, що він пов'язаний з російською організованою злочинністю, а саме з Семеном Могилевичем.

За висновком правоохоронних структур європейських країн і США, Могилевич є "ватажком ватажків" російської мафії, що діє у всьому світі.

Читайте також:

Фірташ: Тимошенко незрозуміла. У неї немає якоря

Тимошенко пообіцяла, що Янукович буде відкашлювати гроші Фірташа

Тимошенко судитиметься з Азаровим через Фірташа

RosUkrEnergo завершує свою діяльність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: