Фірташ не піде в американський суд, бо Тимошенко не вручила йому ордер

Фірташ стверджує, що не отримував жодного офіційного повідомлення щодо існування позову Тимошенко проти нього.

Український бізнесмен Дмитро Фірташ, співвласник компанії RosUkrEnergo, не отримував ніяких офіційних повідомлень про позов проти нього екс-прем’єра Юлії Тимошенко у суді Нью-Йорка, і не чув про даний позов. Фірташ вважає, що Тимошенко має надати йому ордер щодо виклику в американський суд.

Як заявила прес-служба Фірташа, у повідомленнях, опублікованих в деяких українських ЗМІ, згадувався позов Тимошенко, пред’явлений у Нью-Йорку проти Фірташа, компанії RosUkrEnergo, і ста неназваних відповідачів.

"Окрім уривчастої інформації у ЗМІ про нібито поданий позов, Фірташ не отримував жодного офіційного повідомлення щодо існування даного позову, і ніяких судових документів йому вручено не було", – зазначається у повідомленні.

При цьому прес-служба відзначає, що 27 червня 2011 року деякі українські ЗМІ повідомили, що судом Південного округу Нью-Йорка за даною справою видано ордер, відповідно до якого сторони мають прибути до суду для обговорення статусу справи.

"Якщо повідомлення, опубліковані в ЗМІ, відповідають дійсності, то Тимошенко зобов’язана формально вручити Фірташу та іншим відповідачам копію вищезгаданого судового ордеру", – відзначає прес-служба.

Прес-служба наголошує: оскільки Фірташа не було офіційно сповіщено або повідомлено про існування подібної вимоги суду і ніяких судових документів він не одержував, то на даний момент він не бачить ніяких підстав коментувати сам факт існування позову або ж ордера, про який згадувалося.

Як відомо, наприкінці квітня 2011 року НАК "Нафтогаз України" повернув компанії RosUkrEnergo 12,1 млрд кубометрів газу за рішенням Стокгольмського арбітражного суду.

Після цього Тимошенко подала до суду Нью-Йорка позов проти RosUkrEnergo та її співвласника Фірташа. Згідно з документами, що надійшли до окружного суду Манхеттена, RUE і Фірташ "підірвали верховенство закону в Україну" і "обдурили громадян країни", вплинувши на рішення Стокгольмського арбітражу.

Зі свого боку Фірташ висловив сумнів, що Тимошенко має підстави для оскарження рішення арбітражу в судах Нью-Йорка чи будь-яких інших судових органах.

Днями українські ЗМІ розповсюдили інформацію, що окружний суд Південного округу Нью-Йорка викликав Фірташа і Тимошенко на 22 липня об 11.45.

Читайте також:

Тимошенко допомогла Фірташу отримати американську візу

Тимошенко і Фірташа терміново викликали до американського суду

За рік Фірташ встановив світовий рекорд зі збагачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: