Фірташ не заслужив орден із рук Ющенка

Ющенко передумав давати Фірташу орден.

Вчора Президент збирався нагородити орденом "За заслуги" III ступеня Дмитра Фірташа, проте в останню мить передумав.

Вчора президент в Батурині нагородив кілька бізнесменів за фінансування реконструкції заповідника "Гетьманська столиця". У розданих журналістам списках нагороджених значився і Дмитро Фірташ. Те, що скандально відомого мільярдера чекають в Батурині, підтвердила і прес-служба президента.

Проте протягом дня указ про нагородження Фірташа так і не з'явився на сайті розділу держави. А увечері джерело в Секретаріаті президента повідомило: Ющенко раптом передумав і відмовився нагороджувати бізнесмена.

Вчора Юлія Тимошенко дуже різко відреагувала на намір президента дати орден Фірташу. "Я вважаю, що не можна так принижувати значення державних нагород, як це зробив президент України, вручивши орден "За заслуги" III ступеня корупційному ділкові Дмитру Фірташу. А до цього він надав звання Героя України Сергію Ківалову і Юрієві Бойку. Це говорить про найвищий ступінь цинізму і про те, що президент ні в що не ставить Україну", - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Тимошенко звинуватила RosUkrEnergo, співвласником якого є Фірташ, у зриві газових домовленостей з Москвою та в фінансуванні деяких українських політиків.

Читайте також:
Ющенко нагородить Фірташа орденом "За заслуги"
Тимошенко: газову війну влаштувало RosUkrEnergo
Москва продала борги Фірташа Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: