Фірташ пообіцяв, що Тимошенко погано закінчить

На думку співвласника RosUkrEnergo, всі, хто має справи з Тимошенко, закінчують погано. Приклад - Павло Лазаренко.

Український мільярдер, співвласник компанії RosUkrEnergo Дмитро Фірташ вважає лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко невдалим бізнесменом і політиком і стверджує, що вона "погано закінчить". Про це він заявив, розповідаючи про свій давній конфлікт з Тимошенко.

"У мене з нею не було жодних стосунків. Люди, з якими я пропрацював багато років, не змогли знайти пояснення, чому вона обрала мішенню саме мене. Я їй не конкурент на політичному полі, я з нею ніколи не вів бізнес, не ділив ніяких грошей", - сказав Фірташ.

Водночас він зазначив, що у нього є своя версія, чому Тимошенко вела з ним війну. "Я вважаю, що Тимошенко - невдалий бізнесмен і невдалий політик. Моя думка, і я це раніше говорив їй в тому числі, - що вона рано чи пізно закінчить погано. Усі, хто з нею починає, закінчують погано. Приклад - Павло Лазаренко. А сама вона ніколи ні за що відповідальності не несе, завжди відповідає хтось інший", - сказав Фірташ.

"Тимошенко заробила гроші на Україні. І борги країна за неї віддавала. А боргів вони з Лазаренком створили, якщо ви пам'ятаєте, близько 2 млрд доларів. З яких практично половина - її борг", - додав він.

На питання, чому він критикує схеми, за якими працювала в газовому бізнесі Тимошенко, в той час, як його EuralTransGas теж працював за бартерними схемами, Фірташ відповів: "Хочу вам нагадати, що в 90-му році ми всі опинилися на вулиці. Ні країни, ні прапора, ні гімну. І ми нікому не потрібні. Іди й роби, що хочеш. Я, як і всі, торгував, продавав, купував. Якщо я скажу, що приїхав до Москви зі 100 доларами, ви мені повірите? А я приїхав. І всі великі бізнесмени сьогоднішні - вони всі там же були. Хто квитки продавав, хто ще щось".

"Але у мене, на відміну від Тимошенко, не було підтримки у вигляді державної машини. Наприкінці дев'яностих Бакай, Макаров з "Ітерою" (голова ради директорів ТОВ "Нафтогазова компанія "Ітера") і Тимошенко з ЄЕСУ вже ділили карту країни на трьох. Мене в цій компанії не було. Я газом не займався до 2001 року", - додав він.

Читайте також:

Тимошенко поскаржиться на Фірташа в МВФ

RosUkrEnergo йде з українського ринку

Фірташ вважає свої газові угоди ідеальними для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: