Фірташ судитиметься з Тимошенко

Бізнесмен Дмитро Фірташ подає в суд на Юлію Тимошенко за звинувачення у фінансових оборудках банку "Надра".


Бізнесмен підкреслив, що прем’єр-міністр висунула дуже серйозні звинувачення банку і він не має права мовчати. "Банк "Надра" - це п’ятий банк в країні, третій за обсягом готівкової мережі, тобто це банк, по суті, для населення, тому дуже важливо, щоб банк працював нормально", - зауважив він. 

За словами Фірташа, всі кошти від Національного банку були отримані під його особисту гарантію. Він підкреслив, що всі ці кошти пішли на виплату вкладникам та виплату зовнішніх боргів. 

Бізнесмен зауважив, що заяви Тимошенко про причетність до незаконних оборудок негативно могли вплинути на долю банку. Він підкреслив, що після краху "Промінвестбанку" українська банківська система б не витримала падіння ще одного банку. 

Крім того, Фірташ наголосив, що цей позов має бути й показовим: "В цій країні за 16 років жоден чиновник ніколи не відповідав за свої вчинки. Я б дуже хотів, щоб це стало дуже зрозумілою відповіддю для всіх".

Як повідомляв ТСН.ua, 18 грудня Тимошенко звинуватила банк "Надра", який начебто викуповував валюту за курсом Нацбанку, який завжди був нижчим за ринковий. Прем'єр заявила, що в таких спеціальних банках, в тому числі і в банку "Надра", майже мільярд доларів лежить і чекає того моменту, коли гривня впаде і стане найдешевшою, яку тільки можна отримати в цій ситуації. Як тільки гривня впаде, такі банки викинуть на ринок валюту і відбудеться заплановане зміцнення гривні".

20 грудня Тимошенко заявила, що в результаті незаконних операцій, здійснених через банк "Надра", їх організатори, серед яких, - Віктор Ющенко, Володимир Стельмах і Віктор Балога, - планували заробити 4,55 млрд. грн.


ВідеоЯк перемогти долар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: