Фірташ: Тимошенко жила у рожевих окулярах на іншій планеті

Відомий "газовий" бізнесмен Дмитро Фірташ пропонує прем'єр-міністру зізнатися у своїй неспроможності вирішити кризу.

Співвласник компанії RosUkrEnergo Дмитро Фірташ не хоче воювати з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, втім, просить її визнати, що уряд вводить суспільство в оману.

"Я не боюся Тимошенко, мені нічого воювати з прем'єр-міністром. Я з нею нічого особистого не маю і мати не збираюся", - сказав бізнесмен в неділю ввечері в ефірі телеканалу "Інтер".

Водночас він запропонував їй зізнатися в бездіяльності свого уряду. "Давайте зізнаватися, що ви нічого не вмієте", - заявив Фірташ. Він підкреслив, що Кабмін – це менеджмент, і цей менеджмент провалив свою роботу.

Фірташ зауважив, що коли фінансова криза наближалася Тимошенко "була в рожевих окулярах, мешкала в якійсь іншій державі, точніше, навіть на іншій планеті".

Він закликав її спуститися на землю та признати свою поразку. А також об’єднатися з українцями та спільно вирішувати цю проблему.

Як відомо, останнім часом Юлія Тимошенко гостро критикує Дмитра Фірташа, звинувачуючи його в корупції, пов’язаній з газовою кризою. Нещодавно уряд звільнив з посади голову Державної митниці та власника телеканалу "Інтер" Валерія Хорошковського, за неофіційною інформацією – через лояльність до Фірташа.

Читайте також:

Тимошенко: Хорошковський і Фірташ – одна команда

Як Фірташ став медіа-зіркою
Тимошенко кидає депутатів на боротьбу з "хабарником Фірташем"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: