Фірташ відбився від колишньої дружини

Представники глави Group DF Дмитра Фірташа заявляють, що всі претензії його екс-дружини Марії Фірташ на активи Group DF відхилено в судах.

Представники глави Group DF Дмитра Фірташа заявляють, що всі претензії його колишньої дружини Марії Фірташ на активи Group DF відхилено в судах.

Про це йдеться в офіційній заяві Управляючого директора Group DF Роберта Шетлер-Джонса, текст якої передано УНІАН.

Дмитро Фірташ
УНІАН
Дмитро Фірташ
Зокрема повідомляється, що 19 липня 2007 року Печерський районний суд міста Києва відхилив цивільний позов, поданий Марією Фірташ. У позові вона вимагала визнати недійсними підписані нею угоди про розділ майна, які вона уклала зі своїм колишнім чоловіком Дмитром Фірташем 20 грудня 2005 року і 26 січня 2006 року в рамках врегулювання матеріальних питань при розірванні шлюбу.

У заяві повідомляється, що суд відхилив її претензії і виніс поставу, що укладання цих угод не порушило жодних її прав, що вона повністю розуміла значення і зміст угод до моменту їх підписання, і що угоди були укладені за взаємною згодою. Суд дійшов висновку, що екс-дружина не має права на отримання будь-якого відшкодування або компенсації.

Крім того, представник бізнесмена повідомив, що 18 липня Високий суд правосуддя Британських Віргінських островів (де зареєстрована компанія Group DF) виніс окрему ухвалу проти Марії Фірташ, яка, не повідомивши іншу сторону, подала офіційний запит на отримання конфіденційної корпоративної інформації, що стосується Group DF.

«Результатом суду стала підтримка Високим судом вимоги Дмитра Фірташа відхилити запит Марії Фірташ на підставі того, що Марія Фірташ, подаючи запит, переслідувала неналежну мету, не розкрила належну інформацію і надала інформацію, що вводить в оману», - говориться в заяві Шетлер-Джонса.

При цьому в документі наголошується, що, прийнявши таку ухвалу, Високий суд Британських Віргінських островів повністю задовольнив запити бізнесмена, відхилив запити його екс-дружини, відмовивши їй в судовому розгляді. Суд також наказав їй сплатити судові витрати.

Як повідомляв УНІАН, в інтерв`ю газеті «Комсомольская правда в Украине» №130 від 25 червня ц.р. колишній пасинок бізнесмена Дмитра Фірташа Олександр Калиновський припустив, що автомобільну аварію, в якій обвинувачують його брата Сергія Калиновського, і в результаті якої загинули двоє людей, міг організувати Дмитро Фірташ. Калиновський пов`язав це з тим, що його мати вирішила вступити з Фірташем в майновий спір. При цьому він повідомив про звернення до суду Великої Британії з вимогою передати матері 50% акцій бізнесу Дмитра Фірташа – вартістю близько 1,8 млрд. євро.

27 червня представники бізнесмена заявили, що шлюб Дмитра і Марії Фірташ розірвано більш як півтора роки тому, і всі юридичні і майнові питання, пов`язані з його розірванням, врегульовані в суді і закріплені у мировій угоді. Також у заяві особливо наголошувалося, що Дмитро Фірташ не має ніякого відношення до трагічного ДТП на бульварі Шевченка в Києві, і що у зв`язку з поширюваними неправдивими твердженнями у деяких ЗМІ має намір звернутися з офіційною скаргою до прокуратури і судових органів України.

Довідка. Аварія за участю Сергія Калиновського - молодшого сина великого нафтового бізнесмена Зиновія Калиновського і екс-дружини співвласника «РосУкрЕнерго» Дмитра Фірташа — Марії Фірташ — сталася 30 травня близько 5-ї години ранку. BMW М6, за кермом якого перебував Сергій Калионовський, врізався у припарковані ”Жигулі” на бульварі Шевченка, 23 в Києві. Пасажир ”Жигулів”, службовець Внутрішніх військ, загинув на місці. З Калиновським у машині їхала його 25-річна подруга, яка через декілька днів померла від одержаних травм.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: