Фірташ визнав знайомство з ватажком російської мафії

Фірташ ніколи не приховував факту знайомства з Семеном Могилевичем, однак його діловим партнером не був.

Бізнесмен Дмитро Фірташ ніколи не вступав у ділове або комерційне партнерство з Семеном Могилевичем.

Про це повідомляє прес-служба бізнесмена.

"Пан Могилевич ніколи не був акціонером і не мав якого-небудь відношення до компаній "Евра Транс Газ", RosUkrEnergo або будь-яких інших компаній, які пов'язані з діловими інтересами Дмитра Фірташа", - наголошується в повідомленні.

Інформацію про те, що Фірташу потрібні будь-які дозволи від Могилевича для ведення бізнесу в прес-службі назвали "абсурдною і брехливою".

Фірташ підтверджує, що він дійсно провів зустріч приватного характеру з колишнім послом США в Україні Вільямом Тейлором в кінці 2008 року.

"Спілкування з послом Тейлором носило приватний і конфіденційний характер і пан Фірташ дотримується позиції про нерозголошення інформації про цю зустріч", - наголошується в повідомленні. Фірташ уточнив, що ніколи не приховував факту знайомства з паном Могилевичем.

Він вже підтверджував це у своєму інтерв'ю для британського видання Financial Times, опублікованому 13 липня 2006 року.

Фірташ переконаний, що в правовому суспільстві ЗМІ не повинні посилатися на непідтверджені факти, а тим більше інтерпретувати їх у руслі, вигідному окремим силам.

Нагадаємо, на сайті WikiLeaks оприлюднена інформація, що співвласник RosUkrEnergo Дмитро Фірташ у 2008 році зізнався у зв'язках з Семеном Могилевичем, якого вважають "ватажком ватажків" російської мафії. 

Читайте також:

WikiLeaks: Фірташ зізнався, що працює з ватажком російської мафії

Фірташ очолить українських роботодавців

Фірташ масово банкрутить свої підприємства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: