Фірташ знову не купив банк "Надра"

Вже вдруге загальне зібрання акціонерів банку "Надра", на якому Дмитро Фірташ мав стати власником банку, не відбулося.

Позачергові збори акціонерів банку "Надра", заплановані на 27 березня, не відбудуться.

"Повноваження загальних зборів акціонерів перейшли до тимчасового адміністратора ВАТ КБ "Надра". У зв'язку з цим позачергові збори акціонерів, які було призначено на 27 березня 2009 року, проводитися не будуть", - йдеться в повідомленні, поширеному прес-службою банку.

На зборах акціонерів планувалося прийняти рішення про придбання контрольного пакету акцій банку компанією Group DF, підконтрольною Дмитру Фірташу.

Цікаво, що попередні збори акціонерів банку "Надра", проведення якого було заплановане на 24 січня, також не відбулися – у зв'язку з втратою реєстру акціонерів.

Експерти вважають, що справжньою причиною скасування як перших, так і других зборів акціонерів, є небажання Дмитра Фірташа приймати остаточне рішення про купівлю банку.

Нагадаємо, 16 січня Фірташ заявив, що 24 січня повинні відбутися збори акціонерів, на яких буде ухвалене остаточне рішення про входження його в акціонери банку.

"Те, що збори не відбулися, - тривожний сигнал для ринку. Він показує, що реального інвестора в банку, можливо, вже немає", - заявив глава наглядової ради одного з банків.

Втім, таким інвестором може стати держава. Як повідомлялося раніше, 18 березня НБУ заявив про намір запропонувати Кабінету міністрів рекапіталізувати за рахунок державних коштів "Укрпромбанк", "Родовід Банк" і банк "Надра".

Нагадаємо, в листопаді минулого року компанія Group DF заявила про придбання контрольного пакету акцій банку "Надра".

Про досягнення такої домовленості між власником Group DF Дмитром Фірташем і основними акціонерами банку "Надра" повідомила прес-служба компанії.

Проте з низки причин оформлення операції так і не було завершене.

Читайте також:

Держава надасть гроші трьом крупним банкам

Фірташа готові примусово доправити на допити у Москві

Фірташ попросив НБУ допомогти банку "Надра"

Фірташ відмовляється від "Надри" через тиск Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: