Фірташа готові примусово доправити на допити у Москві

Рахункова палата РФ завершує розслідування по "RosUkrEnergo". Російська прокуратура видала розпорядження про допити Фірташа у примусовому порядку.

Одного з власників "RosUkrEnergo" Дмитра Фірташа примусово доправлять для допиту в слідчі органи в разі перетину ним кордону Росії.

Про це пише "Дзеркало тижня". Видання повідомляє, у першій декаді квітня Рахункова палата Російської Федерації має завершити розслідування у справі "RosUkrEnergo".

"Одночасно розслідування щодо цієї компанії здійснює і Слідчий комітет при Прокуратурі РФ. Тож власникам "RosUkrEnergo", зокрема, особисто Дмитру Фірташу, доведеться відповісти на запитання спеціального слідчого комітету, котрий після неявки співвласника "RosUkrEnergo" видав розпорядження про доставку Фірташа для надання показань у примусовому порядку", - пише газета.

"І про це сповіщено всіх на території РФ. Тож тільки-но пан Фірташ ступить на російську землю, зустрічі зі слідчими йому не уникнути. Але це так, до слова", - йдеться в матеріалі.

Як повідомлялося, Рахункова палата Росії паралельно з українськими колегами перевіряє діяльність газового посередника "RosUkrEnergo". Предметом ревізії для російської сторони є поставки в Україну газотрейдером блакитного палива та виконання всіх зобов'язань посередника. Висновки аудиторів можуть бути готові вже у квітні.

Читайте також:

Балога: Фірташа кинули у вогонь, аби Тимошенко було з ким воювати

Фірташ буде судитися з "Нафтогазом" у Стокгольмському суді

Радник Тимошенко: Ющенко допомагає Фірташу заради "Інтера"

Росія проводить у RosUkrEnergo ревізію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: