Флетчер виманив в українців 500 тисяч гривень

Організатор тренінгів "Секрети мільйонерів" Роберт Флетчер ошукав українських громадян щонайменше на 500 тис. грн.

Лагерфельд создал коллекцию из листа бумаги
УНІАН
Флетчер виманив в українців 500 тисяч гривень
Організатор тренінгів "Секрети мільйонерів" Роберт Флетчер ошукав українських громадян щонайменше на 500 тис. грн., повідомили у Департаменті зв`язків з громадськістю та міжнародної діяльності Міністерства внутрішніх справ України.

Також, за даними правоохоронців, згідно з обліковими документами, вилученими під час обшуку офісних приміщень товариства з обмеженою відповідальністю "Глобальна система тренінгів", засновником та керівником якого є Флетчер, потерпілими внаслідок протиправної діяльності цієї структури є 1 тис. 783 особи.

Наразі до Головного слідчого управління МВС України надійшло 84 заяви громадян про притягнення Флетчера до кримінальної відповідальності. 18 осіб слідством визнано потерпілими та допитано. Заяви про скоєння злочинів Р.Флетчером надійшли з Вінницької, Донецької, Житомирської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської областей та Севастополя.

Найбільша кількість відповідних заяв надійшла з Києва. Зокрема, до ГСУ МВС України звернулося 37 мешканців столиці із заявами про притягнення до кримінальної відповідальності Р.Флетчера.


Досудове слідство в цій справі триває. Водночас МВС України закликає громадян, котрі потерпіли від шахрайської діяльності Флетчера, не зволікати з поданням відповідних заяв.

Нагадаємо, Головним управлінням МВС України в місті Києві 22 листопада 2008 року порушено кримінальну справу щодо громадянина США Флетчера за ознаками злочину, передбаченого ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

У ході розслідування кримінальної справи встановлено, що восени 2006 року Флетчер створив товариство з обмеженою відповідальністю "Глобальна система тренінгів", у якому він виступив співзасновником. Діяльність товариства зводилась до проведення тренінгів, під час яких Флетчер, який видавав себе за успішного мільйонера, розповідав про різноманітні інвестиційні проекти, за рахунок яких можливо збагатитись, і роз`яснював, що чим більше коштів буде інвестовано - тим більший прибуток буде отриманий.

Під час проведення тренінгів зі слухачами укладались договори позики та спільної діяльності під обіцянку виплати від 20% до 300% річних і отримувались кошти.

Читайте також:

Як мільйонер Флетчер дурив українців

Флетчер відсидить 2 місяці в СІЗО. Для початку

Хто такий Роберт Флетчер або МММ по-новому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: