Флот буде збільшено

Упродовж найближчих років планується поставити на озброєння Військово-Морських сил декілька військових кораблів класу "корвет" українського виробництва.

Корвет "Вінниця" (Фото: flot.sevastopol.info)
До корветів "Вінниця" незабаром буде додано нові. Але також українського виробництва. (Фото: flot.sevastopol.info)

Упродовж найближчих років планується поставити на озброєння Військово-Морських сил декілька військових кораблів класу "корвет" українського виробництва. 

Як передає кореспондент УНІАН, про це президент України Віктор Ющенко сказав сьогодні журналістам на прес-конференції у Севастополі. 

"З найбільш унікальних проектів, про які я хотів би повідомити – це "корвет", який має високу проектну розробку на рівні техніко-економічного обґрунтування. Цей проект уже сформований і це буде ціла серія кораблів, які будуть фінансуватися з державного бюджету, і будуть поповнювати військово-морський флот України", - сказав Віктор Ющенко. 

Крім того, президент зауважив, що увагу буде приділено модернізації вже наявних військових кораблів. "Це активні плани, активне життя", - сказав він. 

Президент зауважив, що ВМС України знаходяться в активній фазі, мають повний комплект та забезпечені всім необхідним для того, аби підтримувати свій професійний клас і бойовий дух. За словами президента, щороку на 20-25% збільшується оборонний бюджет, у тому числі військово-морського флоту. 

Президент зазначив, що за останні 15 років українські ВМС постійно розвиваються, незважаючи на існуючі складнощі.
Він підкреслив, що кожне відомство, зокрема оборонне, зробило дуже багато, аби Україна мала свої національні Збройні сили. Як наголосив президент, українські ВМС гідно представляють Україну.

Водночас президент зазначив, що проблема матеріального забезпечення ВМС є ключовою проблемою будь-якого військового флоту. За його словами, з одного боку, можна говорити про технічну досконалість українських ВМС, а з другого боку - прогрес у військово-морській справі змушує Україну розбудовувати свої військово-морські сили.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: