Флоти Росії та України разом вчитимуться воювати

У травні 2011 року Чорноморський флот Росії та Військово-морські сили України проведуть спільні наавчання в Криму. На час навчань українським морякам доведеться спілкуватися російською мовою.

У Криму заплановані військові навчання Чорноморського флоту Росії і Військово-морських сил України, при цьому робочою мовою заходу призначена російська. Про це повідомили в групі інформаційного забезпечення ЧФ РФ.

Навчання двох флотів "Фарватер миру-2011" мають відбутися в травні 2011 року. Темою навчання є проведення міжнародної миротворчої операції в кризовому районі. У ході навчання, сторонам належить виробити єдині погляди на форми і методи проведення миротворчої операції, відпрацювати дії об'єднаного штабу, штабів угруповань сил при плануванні операції.

Також планується на практиці здійснити управління міжнародними різнорідними силами, керувати діями підрозділів морської піхоти Чорноморського флоту і ВМС ЗС України під час висадки десанту на необладнане узбережжя та екіпажів кораблів двох флотів щодо організації всіх видів оборони на переході морем і при стоянці на незахищеному рейді, відпрацювати спільне бойове, тилове та технічне забезпечення дій сил і військ, спільні дії пошуково-рятувальних сил ЧФ і ВМС ЗС України.

Робочою мовою на навчаннях за погодженням сторін затверджено російську мову. На підставі ротації керівництво навчанням здійснюватиме представник Чорноморського флоту, перший заступник керівника навчання стане представник Командування ВМС України.

Нагадаємо, що спільні російсько-українські навчання "Фарватер миру" вперше були проведені в1997 році, надалі за погодженням сторін проводилися один раз на два роки (1999-м, 2001-м, 2003-му роках).

Після перерви проведення навчаннь було відновлено в 2010 році у формі командно-штабного комп'ютерного навчання без залучення сил, за підсумками якого міністрами оборони України і Росії було прийнято рішення про проведення навчання "Фарватер миру" щорічно з реальною участю сил Чорноморського флоту і ВМС України.

Читайте також:

Командувач ЧФ РФ зібрався захищати "рідну Україну"

МЗС: застарілі ресурси Чорноморського флоту не становлять ні для кого загрози

Севастопольці вимагають від ЧФ Росії виплатити борги

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: