Фонд Ахметова натисне на Вашингтон для підтримки України

Фонд "Ефективне управління", створений за сприяння Ахметова, прагне у Вашингтоні домогтися підтримки України.

Фонд "Ефективне управління", створений у 2007 році за ініціативи українського олігарха, депутати від Партії регіонів Ріната Ахметова, організував кампанію, щоб натиснути на Вашингтон для підтримки України на шляху до Європи. Про це пише щоденна американська газета The Hill.

У вівторок, 24 лютого, фонд організував свій перший захід у Вашингтоні. Там виступали сенатор Джек Рід, колишній сенатор Род-Айленду Лінкольн Чафі, який нині є членом міжнародної консультативної ради Фонду "Ефективне управління" та сенатор Кріс Додд, що приєднався до учасників через відеозвернення.

Вони визнали, що Україна стикнулася з проблемами, і висловили думку, що уряд "має спромогтися робити більше для українських громадян".

"Підтримка українських громадян полягає у просуванні економічного зростання країни", - сказала у своєму виступі директор Фонду Наталя Ізосімова.

"Політичні партії та гравці мають сісти і визначити основні, економічно обґрунтовані, консенсусні правила. Має бути певна часова точка, коли ідеологічні розбіжності слід відкласти вбік і забути, особливо зважаючи на нинішню кризу. Мають бути визначені та застосовані прозорі економічні пріоритети", - додала вона.

Ізосімова відзначила призупинення ґрунтовного політичного розвитку і сказала, що група працює для того, щоб здобути довіру до українських політиків, бізнесменів та звичайних громадян.

"Ми маємо заробити довіру щоденною працею, і це зовсім непросте завдання", - заявила вона.

У свою чергу посол України в США Олег Шампур підкреслив, що криза приносить також можливості: "Економічна криза тільки посилює наш пошук інноваційних ідей, нових способів для світової економіки та окремої економіки як Україна".

Читайте також:

ЄС незадоволений: Тимошенко та Ющенко дестабілізують Україну

Ахметов поділився рецептом виходу з кризи

США готові надати Україні кредит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: