Фонд держмайна просить суд повернути у держвласність "нафтопровід Медведчука"

Фонд держмайна просить суд повернути у держвласність "нафтопровід Медведчука"

"Опозиційна платформа - За життя"

Частиною нафтопровода володіє компанія "ПрикарпатЗахідтранс", яку пов'язують з кумом Путіна.

Фонд державного майна України звернувся з позовною заявою до суду, в якій просить повернути у державну власність частину магістрального нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок", продаж якого пов'язували з Медведчуком.

Про це повідомляє пресслужба Фонду держмайна.

Відомо, що ділянку нафтопроводу "Самара-Західний напрямок" використовує ТОВ "ПрикарпатЗахідтранс". Власниками компанії є білоруський бізнесмен Микола Воробей та громадянин Німеччини Анатолій Шефер. Останнього пов'язують з оточенням Віктора Медведчука. 

Зазначається, що Фонд держмайна просить суд скасувати державну реєстрацію права власності ТОВ "ПрикарпатЗахідтранс" та Пд-Західного акціонерного товариства трубопровідного транспорту нафтопродуктів на вищевказане нерухоме майно.

Так, Національне антикорупційне бюро України та Спеціальна антикорупційна прокуратура завершили розслідування дій експерта, на підставі недостовірного висновку якої суд у 2017 році відмовив у визнанні права власності на частину нафтопродуктопроводів "Самара-Західний напрямок" за державою.

Нагадаємо, 19 лютого РНБО ухвалила рішення про застосування санкцій проти 19 юридичних та 8 фізичних осіб. Зокрема, санкції застосовані до голови політради партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко. Санкції накладаються на все майно та активи, які є у підпорядкуванні Медведчука та його дружини. Також РНБО ухвалила рішення про повернення у власність держави частини нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок", оскільки нею володіє компанія "ПрикарпатЗахідтранс", яку пов'язують з Медведчуком. 

23 лютого Вищий антикорупційний суд наклав арешт на ділянку нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок". Рішенням суду було заборонено розпорядження, відчуження і користування об'єктами і лінійними ділянками, які задіяні в забезпеченні діяльності комплексу.

Новини України: яке покарання чекає на Медведчука і Козака у разі доведення їх провини

Новини України: яке покарання чекає на Медведчука і Козака у разі доведення їх провини