Фонд Фельдмана і Потап запустили новий благодійний проект

Благодійний проект охоплює широкий спектр: від створення законопроектів на захист дітей до конкретної адресної допомоги фізичним особам і соціальним установам.

В Україні стартував проект "Майбутнє - в очах дітей", що є першою особистою загальнонаціональною кампанією народного депутата України Олександра Фельдмана, яку представив сьогодні іменний Фонд.

7 мільйонів гривень планує витратити Фельдман на реалізацію проекту. Він передбачає широкий спектр: від створення законопроектів на захист дітей до конкретної адресної допомоги фізичним особам і соціальним установам.

Фельдман зазначив, що головною метою кампанії стає не лише спроба привернути увагу громадськості до проблем дітей, але і об'єднання громадянського суспільства навколо вирішення проблем дітей, не залучаючи до цього політика.

"До цієї кампанії може приєднатися кожен, хто хоче допомогти. У рамках проекту планується реалізація трьох основних напрямків: "Захистимо права дитини", "Перемагаємо хворобу разом" і "Рука допомоги", - сказав директор МБФ "Фонд Олександра Фельдмана" Максим Водка.

Під час презентації проекту було відзначено, що програма "Захистимо права дитини", наприклад, передбачає роботу від розробки законопроектів, які здатні захищати права дитини в різних сферах життя до юридичної допомоги у кожному конкретному випадку. Програма "Перемагаємо хворобу разом" спрямована на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями.

А програма "Рука допомоги" складається з двох частин: допомога фізичним особам і соціальним установам і адресна допомога дітям, яким потрібне лікування, допомога соціальним установам - школам, лікарням, бібліотекам, дитячим садам.

Народний депутат проанонсував благодійний аукціон, який планується на кінець травня. У рамках аукціону будуть виставлені лоти з особистої колекції Олександра Фельдмана. Усі отримані від їх продажу кошти організатори перерахують на допомогу дітям з онкозахворюваннями.

"Я вкладаю душу і кошти і закликаю усіх небайдужих людей підтримати наш проект - у міру своїх можливостей допомогти дітям. Ми завжди відкриті новим людям, новим ідеям. До цієї кампанії може приєднатися кожен, кому небайдуже майбутнє дітей України, незалежно від форми допомоги", - сказав Фельдман. До нової акції Міжнародного благодійного фонду Олександра Фельдмана вже приєднався відомий шоумен і продюсер Потап.

Нагадаємо, МБФ "Фонд Олександра Фельдмана" займається проблемами дітей з дня свого заснування, а саме - 14 років. Серед найвідоміших програм Фонду - "Захистимо дитинство", "Турнір тисячі команд", "Підтримка національного всиновлення і сімейних форм виховання", "Підтримка багатодітних сімей", "Життя без наркотиків".

Читайте також:

Фельдман пропонує ухвалити закон про евакуацію громадян України з "гарячих точок"

Фельдман привіз в Ізраїль делегацію Верховної ради

Фельдман закликав боротися з "меморіальним вандалізмом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: