Фонд гарантування втратив 304 млн грн через махінації майданчика підключеного до ProZorro.Продажі Актуально

Дата публікації
Перегляди
1210
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фонд гарантування втратив 304 млн грн через махінації майданчика підключеного до ProZorro.Продажі

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб скасував результати продажу пулу з якірним активом у вигляді кредиту з Кременчуцьким м’ясокомбінатом у заставі і заявляє, що подасть документи до правоохоронних органів.

Про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

"Причиною такого рішення Фонду стало грубе порушення умов аукціону з боку організатора торгів – "Універсальної товарно-сировинної біржі", яка допустила до участі в аукціоні одного з учасників без оплати ним гарантійного внеску. Цим учасником є компанія ТОВ "Бізнесресурс-Україна", яка стала переможцем голландського аукціону, запропонувавши за пул понад 304 млн грн і таким чином у два рази перевищила ціну найближчого конкурента. Однак ця компанія не заплатила за придбаний пул, хоча мала на це цілий місяць", - ідеться в повідомленні на сайті Фонду.

У випадках відмови компанії сплачувати за лот, згідно з регламентом торгів, Фонд має стягнути гарантійний внесок та визнати переможцем учасника, який надав другу за величиною цінову пропозицію. У даному випадку – це компанія "Інвестохіллс Веста", яка запропонувала 150,5 млн грн. Однак виявилось, що компанія "Бізнесресурс-Україна" гарантійний внесок взагалі не робила з мовчазної згоди на те біржі підключеної до ДП ProZorro.Продажі і відповідно Фонд не отримає кошти.

До пулу активів, які продавались було включено активи ВТБ Банку, Дельта Банку, Фідобанку та банку "Фінанси та Кредит", зокрема, права вимоги та інших майнових прав за 648 кредитами юридичних осіб, 89% яких мали забезпечення.

Ключовими активами виступали цілісний майновий комплекс Кременчуцького м’ясокомбінату в Полтавській області і єдиний майновий комплекс будівель та споруд в Одеській області.

Нагадаємо, що для участі в аукціонах ProZorro.Продажі потрібно сплатити гарантійний внесок, який підтверджує в "ручному режимі" електронний майданчик підключений до системи.

Дата публікації
Перегляди
1210
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація