Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фонд Губського передав Міністерству охорони здоров’я України 10 тисяч індивідуальних експрестестів на COVID-19

Фонд Губського передав Міністерству охорони здоров’я України 10 тисяч індивідуальних експрестестів на COVID-19

Експрестести "Testsealabs" дозволяють отримати результат всього за 15 хвилин.

Фонд інтелектуальної співпраці "Україна-ХХІ століття" передав Центру громадського здоров’я МОЗ України десять тисяч індивідуальних експрестест-систем для діагностики антитіл на коронавірус (COVID-19).

Про це повідомляє пресслужба фонду.

Передавання тестів відбулося за участі голови Фонду інтелектуальної співпраці Богдана Губського, керівника Центру громадського здоров'я Ігора Кузіна, начальниці відділу фарм-менеджменту Центру Людмили Павлюк, а також інших представників ЦГЗ.

Богдан Губський зазначив: "Українські лікарі цілодобово рятують людей від коронавірусу, ризикуючи власним здоров’ям, адже близько 20% громадян, що захворіли - медпрацівники. Саме тому важливо зараз допомогти лікарям, особливо нижньої і середньої ланки у районах і селах, які найбільше потребують тестування на COVID-19. В сільських фельдшерсько-акушерських пунктах і районних лікарнях реально не вистачає засобів тестування людей, тому індивідуальні експрес-тести допоможуть вирішити цю проблему".

Своєю чергою, керівник Центру громадського здоров’я Ігор Кузін висловив вдячність Фонду за допомогу лікарям. "Ця допомога зараз для нас вкрай важлива та необхідна. Протягом останніх днів суттєво збільшилась захворюваність на COVID-19. Тому ми дуже вдячні Фонду "Україна-ХХІ століття" за передавання експрестестів, які повністю відповідають усім вимогам та рекомендаціям МОЗ України. Державі потрібні такі соціальні партнери. Отримані тести будуть розподілені по регіональних лікарнях, щоб медики, уже там на місцях, могли проводити тестування", - зазначив Кузін.

Результати експрестестів за правильного використання дозволяють здійснити попередній скринінг та виявити сегмент пацієнтів, які підлягають подальшому лабораторному обстеженню.

За інформацією Фонду, нещодавно експрестести отримали також військовослужбовці Державної прикордонної служби України, Збройних Сил України та працівники Служби безпеки України.

Експрестести "Testsealabs" прості у використанні і дозволяють отримати результат всього за 15 хвилин.

Нагадаємо, Фонд інтелектуальної співпраці "Україна-ХХІ століття" розробив програму щодо надання психологічної підтримки дітям з Донбасу і переселенцям з Криму, які мають посттравматичний сидром, отриманий в результаті військових дій на Сході України та окупації Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції