Фонд Ігоря Янковського нагородив фіналістів 5-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Україна - земля талантів"

17 червня 2017 року в Українському домі відбулася церемонія нагородження учасників та переможців ювілейного 5-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка"Україна - земля талантів".

Дитяче творче змагання п'ятий рік поспіль проводить Благодійний фонд Ігоря Янковського "Ініціатива в ім'я майбутнього".

Впродовж конкурсу на розгляд журі було надіслано 605 робіт юних художників віком від 5 до 17 років з 22 областей України.

2.Ігор Янковський та маленька переможниця V-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку Валерія Хітрих
Ігор Янковський і маленька переможниця 5-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка Валерія Хитрих

"Вітаю з п'ятим ювілейним Всеукраїнським конкурсом дитячого малюнку! За п'ять років було організовано багато виставок переможців та фіналістів конкурсу, як в Україні, так і за кордоном, зокрема, в будівлі Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку. Таким чином усі бажаючи мали змогу подивитись на нашу країну очами дітей. Світ наш змінюється, зараз всі займаються цифровими технологіями, IT. Але мені здається, майбутнє саме за творчими людьми. А Благодійний фонд "Ініціатива заради майбутнього" завжди підтримує творчу і талановиту молодь у різних сферах: культурі, науці, інноваціях", - наголосив засновник Благодійного фонду "Ініціатива заради майбутнього" Ігор Янковський вітаючи учасників та гостей в залі. 

3.Переможниця в номінації Я-майбутнє України Амалія Пащенко
Переможниця в номінації "Я-майбутнє України" Амалія Пащенко

До складу експертного журі конкурсу в цьому році увійшли відомі художники і юна переможниця 3-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Віра. Надія. Любов." Марія Зволынская.

За підсумками професійного журі було обрано 30 фіналістів, серед яких визначено 9 головних призерів та 21-го номінанта. У віковій категорії від 5 до 8 років фіналістами стали: Анастасія Старовойт, Валерія Хітрих, а перше місце посіла Анастасія Таратіна з роботою "Ера Корольова продовжується: Ми відкриваємо нові планети". У віковій категорії від 9 до 13 років фіналістами стали Марія Карпенко та Аміна Довгій, перше місце посіла Амєлі Іченська з роботою "Країна натхнення". Лідерами в найстаршій віковій категорії конкурсу для вікової групи від 14 до 17 років стали Ксенія Пустовіт, Маргарита Григорчук, головний приз та перше місце отримала Вікторія Комарницька за художню роботу "Творчий світ Марії Приймаченко".

4.Творчий майстер-клас від фонду Ігоря Янковського
Діти створюють речі своїми руками

Всіх юних учасників нагородили почесними дипломами від організаторів конкурсу, а фіналісти отримали чудові художні набори. Переможці 5-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Україна - земля талантів" отримали туристичні путівки до дитячого табору "Артек-Буковель" для творчо-оздоровчого відпочинку. Варто зазначити, що з 17 по 29 червня в Українському домі відкрито унікальну художню експозицію сотень робіт фіналістів та переможців конкурсу.

5.Діти створюють речі своїми руками
Творчий майстер-клас від Фонду Ігоря Янковського

Наприкінці заходу фонд Ігоря Янковського організував різноманітні творчі майстер-класи. Діти та їхні батьки обступили майстрів і вже через лічені хвилини були втягнуті в процес створення речей своїми руками.

Протягом багатьох років, Фонд Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього"  піклується про творче покоління талановитих юних українців. Завдяки його підтримці, діти розкривають свій творчий потенціал, духовність та наслідують творче покоління українських митців.

Наталка Мазур

Залиште свій коментар