Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фонд Ігоря Янковського оголошує про початок 5-го ювілейного Всеукраїнського Конкурсу дитячого малюнка: "Україна – земля талантів"

З 3 квітня по 1 червня 2017 року Благодійний Фонд Ігоря Янковського "Ініціатива в ім'я майбутнього" розпочинає прийом робіт на 5-й ювілейний Всеукраїнський Конкурс дитячого малюнка. Тема конкурсу: "Україна – земля талантів".

Кожен українець пишатися своєю історією та культурою. Всі знають імена національних геніїв: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка. Багато чули про те, що поштовий індекс, вертоліт, ракетний двигун і перший супутник Землі були створені українцями. Однак, ми мало знаємо про досягнення сучасних українців, про наших земляків, які живуть поруч і прославляють нашу країну далеко за її межами.

Афіша Україна - земля талантів
Афіша Конкурсу дитячого малюнку "Україна – земля талантів"

"У цьому році, ми пропонуємо юним митцям продемонструвати свої знання досягнень сучасної України в різних напрямках: культурі, науці, мистецтві, медицині, енергетиці, інноваціях. У своїх роботах вони можуть зображати людей, якими пишається сучасна Україна, наукові або технічні відкриття, досягнення в сфері культури, мистецтва, архітектури та багато-багато іншого. Наш народ неймовірно талановитий, і нам потрібно навчитися це показувати", - вважає засновник Благодійного Фонду "Ініціатива заради майбутнього" Ігор Янковський.

Україна - земля талантів_02
Фіналісти та переможці минулорічного Конкурсу дитячого малюнка "Україна: шлях до миру"

Взяти участь у Конкурсі на тему "Україна – земля талантів" запрошуються діти віком від 5 до 17 років з усієї України. На Конкурс приймаються твори дитячого образотворчого мистецтва, а саме: картини, малюнки, гравюри виконані різними техніками на папері формату А2 і A3. Після підбиття підсумків конкурсу, Фонд "Ініціатива в ім'я майбутнього" у червні нагородить переможців цінними призами.

Україна - земля талантів_01
Виставка дитячих малюнків "Віра. Надія. Любов" в Українському домі 2015 рік

Щороку на Конкурс дитячого малюнка Фонду Янковського приходить безліч робіт, а участь у ньому беруть діти з усієї України.

Нагадаємо, що за підсумками попередніх Всеукраїнських конкурсів дитячих малюнків "Мій рідний край - Україна", "Моя мирна Україна" та "Віра. Надія. Любов" Благодійний фонд Ігоря Янковського "Ініціатива в ім'я майбутнього" організовував і проводив масштабні виставки картин за кордоном, таким чином, представляючи світовій спільноті таланти наших юних художників.

Наталія Мазур

Залиште свій коментар

Вибір редакції