Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фонд Ігоря Янковського проведе масштабний конкурс дитячого малюнку "УКРАЇНА: ШЛЯХ ДО МИРУ!"

Засновник Всеукраїнського благодійного фонду "Ініціатива заради майбутнього" Ігор Янковський оголосив про початок Всеукраїнського конкурсу дитячої художньої творчості під назвою "Україна: Шлях до миру!".

Прийом конкурсних робіт на наймасштабніший в нашій в нашій країні конкурс дитячої художньої творчості триватиме з 16 березня до 16 травня цього року.

Звертаючись до учасників прес-конференції, Ігор Янковський наголосив, що за три останні роки проведення конкурсу професійне журі отримало більше двох з половиною тисяч робіт молодих митців. Це є беззаперечним фактом високого рівня обдарованості української молоді та значного творчого потенціалу українського народу. "Впевнений, що тема конкурсу викличе велику зацікавленість у молодих українців. Знаю, що наші діти в своїх малюнках зможуть яскраво, чітко та з різноманіттям передати свою мирну позицію, свої мрії та погляди на те, як треба будувати мирне життя в Україні. А наше завдання показати дорослим, чого насправді хочуть наші діти - жити в красивій, процвітаючою і мирній країні" - підкреслив меценат Ігор Янковський та закликав молодих художників творити оптимістичні роботи, щоб вони несли тепло та добро оточуючим.

Победительница первого Конкурса Владислава Гречкосий делиться своими впечатлениями
Переможниця першого Конкурсу Владислава Гречкосій ділитися своїми враженнями

До участі в Конкурсі запрошуються діти віком від 5 до 17 років з усіх регіонів України, приймаються художні твори дитячого образотворчого мистецтва, виконані в різній техніці на папері форматом А2 і А3. Прийом робіт буде тривати два місяці, до 16 травня 2016 року. 

Переможниця першого Конкурсу малюнку "Мій рідний край - Україна", який відбувся три роки тому, Владислава Гречкосій розповіла про значення конкурсу дитячого малюнку в її житті: "Я, звичайна учениця, була вражена тим, що у 2013 році змогла в чесному змаганні вибороти перемогу в цьому конкурсі. Це додало мені більше впевненості в своїх власних силах та роботах".

Победительница третьего Конкурса Мария Зволинская, Игорь Янковский и Владислава Гречкосий
Переможниця третього Конкурсу Марія Зволинская, Ігор Янковський та Владислава Гречкосій

Марія Зволинська, переможниця III Всеукраїнського конкурсу малюнку, подякувала Ігоря Янковського за організацію творчого конкурсу та та закликала інших молодих художників активно творити й не боятися надсилати свої художні роботи на Конкурс.

У фіналі ІV Всеукраїнського конкурсу дитячої художньої творчості, переможці будуть нагороджені цінними призами. Роботи фіналістів цьогорічного конкурсу увійдуть в добірку картин-ілюстрацій календаря на 2017 рік. 

Игорь Янковский вручает награды во время финала III Всеукраинского конкурса детского творчества
Ігор Янковський вручає нагороди під час фіналу III Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості

Засновник Фонду, Ігор Янковський пообіцяв, що цього року виставку дитячих картин та переможців Конкурсу побачить більше українців в різних містах нашої держави. В попередні роки Благодійний фонд Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього" організовував та проводив до уваги світової спільноти виставки картин юних українських художників  в Культурному центрі України в Парижі, на Економічному Форумі в Польщі та в будівлі Європарламенту в Брюсселі. Остання виставка робіт відбулася 2015-го року в будівлі ООН в Нью-Йорку та викликала зацікавленість гостей з різних куточків світу.

Выставка работ финалистов Конкурса в здании ООН в Нью-Йорке
Виставка робіт фіналістів Конкурсу у будівлі ООН в Нью-Йорку

Залиште свій коментар

Вибір редакції