Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фонд Ігоря Янковського став лідером "Національного рейтингу благодійників" у сфері культури та мистецтва

30 вересня в Києві підбили підсумки третього щорічного "Національного рейтингу благодійників", який проводить "Український форум благодійників" у партнерстві зі всесвітньо відомою аудиторською компанією EY (раніше Ernst & Young).

Переможців рейтингу оголошували в трьох категоріях: із витратами до 1 млн грн, Від 1 до 10 млн грн та понад 10 млн грн.

Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього" став переможцем рейтингу у номінації "Витрати в сфері мистецтва і культури" серед фондів з бюджетом від 1 до 10 млн ставши лідером за вкладеннями в сферу культури і мистецтва.

Ігор Янковський під час вручення нагороди "Національного рейтингу благодійників"
Ігор Янковський під час вручення нагороди "Національного рейтингу благодійників"

"Вручення нагород и "Національного рейтингу благодійників" є для нас важливою подією, визнанням зусиль Фонду в підтримці талановитої української молоді в галузі культури та мистецтва. Я відчуваю гордість за те, що Фонд працює абсолютно прозоро, що до нас не бояться приєднуватися", - сказав під час спілкування з журналістами засновник Фонду Ігор Янковський.

За заявою організатора рейтингу, Анни Гулевської-Черниш, у 2015 році на благодійність було витрачено 9,4 млрд грн, а загальна кількість благодійних організацій в Україні перевищило 9000. Проте, витрати на культуру та мистецтво серед учасників рейтингу склали менш як 2%. Цей факт в черговий раз доводить необхідність більш ретельної роботи в зазначеному напрямку, адже вкладення в талановиту українську молодь це інвестиції в наше майбутнє.

Організатор рейтингу Анна Гулевська-Черниш
Організатор рейтингу Анна Гулевська-Черниш

У цьому році, завдяки зусиллям Ігоря Янковського і команди Фонду "Ініціатива заради майбутнього" були реалізовано важливі проекти в підтримку українського кінематографу та творчої, талановитої молоді. За фінансової та організаційної підтримки Фонду українські кінематографісти побували на Берлінському та Каннському кінофестивалях. Під час проведення Карловарського кінофестивалю Фонд спільно з Держкіно організував перший в історії бізнес-ланч за участю українських та іноземних продюсерів, де обговорили перспективи співпраці.

Гості церемонії нагородження стали учасниками арт-експозиції "Цукрова демократія"
Гості церемонії нагородження стали учасниками арт-експозиції "Цукрова демократія"

Ігор Янковський став ініціатором проведення Всеукраїнського конкурсу короткометражних фільмів, який в цьому році об'єднав 145 талановитих режисерів з усієї України. У співпраці з організаторами Миколаївського кінофестивалю "Громадський проектор" меценат третій рік поспіль підтримує розвиток кіномистецтва та талановитих режисерів в регіонах. Четвертий рік поспіль під егідою Фонду проводиться найбільший в Україні конкурс дитячого малюнка, мета якого - підтримати художників початківців, сприяти їх творчому та професійному розвитку. Роботи переможців та фіналістів конкурсу неодноразово виставлялися не тільки в Україні, а й за кордоном - у Бельгії, Польщі, Франції та в будівлі ООН в США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції