Forbes не вважає українські компанії вартими уваги

Черговий рейтинг найбільших корпорацій світу за версією Forbes обійшовся без українських компаній.

У щорічний рейтинг Forbes Global 2000, куди входять найбільші корпорації світу, не потрапила жодна українська компанія.

Перше місце в загальному рейтингу в 2009 році дісталося американській General Electric. У 2008 році вона займала другу позицію, поступившись британському банку HSBC. Цього разу фінансова організація не потрапила навіть в п'ятірку, опинившись на шостому місці.

Перед собою банк пропустив нафтогазові корпорації Royal Dutch Shell, ExxonMobil і BP, а також японського автомобілебудівника Toyota Motor.

У десятку також потрапили американська телекомунікаційна компанія AT&T, роздрібна мережа Wal-Mart Stores, іспанський банк Santander і нафтогазова Chevron.

У новому рейтингу Forbes значно погіршились позиції банків. Це стало наслідком світової фінансової кризи. Для порівняння, в першій десятці рейтингу зразка 2008 року були три банки, одна страхова компанія і одна інвесткомпанія. Зараз в десятці тільки дві фінансові організації.

Forbes бере як основу для рейтингу чотири основні показники: ринкову капіталізацію, об'єм активів, продажів і прибутку. Саме тому рейтинг журналу значно відрізняється від численних аналогів, які порівнюють компанії за якимось одним показником.

Читайте також:

Порошенко готовий звільнити 3,5 тисячі працівників "Богдана"

Через вступ до СОТ Україна вже втратила понад 700 млн. гривень

Україна просить МВФ дати більше грошей

Українським кредитним спілкам загрожує масове банкрутство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: