Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Формат не змінився": Єрмак прокоментував створення Консультативної ради України з терористами

"Формат не змінився": Єрмак прокоментував створення Консультативної ради України з терористами

Керівник Офісу Президента України заявив, що створення Консультативної ради не змінює формат мінських переговорів.

Заплановане створення Консультативної ради в політичний робочій підгрупі Тристоронньої контактної групи не змінює статусу Російської Федерації як сторони конфлікту на Донбасі.

Про це заявив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак в ефірі передачі "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляє УНІАН.

Зокрема, посадовця попросили прокоментувати положення підписаного 11 березня у Мінську протоколу про намір створити Консультативну раду у політичній підгрупі ТКГ в частині порядку самостійного призначення членів цієї ради "окремими районами Донецької і Луганської областями України", що може призвести до легітимізації бойовиків.

"Сьогодні формат Тристоронньої контактної групи, де є дві сторони конфлікту - Україна, Росія, та між ними ОБСЄ, не змінився, - наголосив Єрмак. - В політичній підгрупі ми не змінили мінський формат".

Нагадаємо, що видання "Дзеркало тижня" опублікувало фотокопії підписаних 11 березня у Мінську протоколів. Там ідеться про створення так званої Консультативної Ради, до якої входять як представники України, так і самопроголошених "ЛДНР". Подробиці події дивіться у сюжеті ТСН.

Відео Кучма підписав протокол про створення "Консультативної Ради" України з терористами

Видання "Дзеркало тижня" опублікувало фотокопії підписаних 11 березня у Мінську протоколів. І там чорним по-білому написано про створення так званої Консультативної Ради: 10-ро українців – 10-ро терористів! Росія, виходячи з тих документів вже: не агресор, не убивця, не винуватець війни на Сході! І не учасник процесу, а лише спостерігач! Подробиці події дивіться у сюжеті. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Кучма підписав протокол про створення "Консультативної Ради" України з терористами

Залиште свій коментар

Вибір редакції