Фосфор із 2 цистерн зберуть вручну

Україна посилить заходи безпеки при транспортуванні фосфору з Львівської області до Казахстану. Фосфор перевантажено в напіввагони. При цьому вони заварюються

Фосфорна аварія
УНІАН
Дві цистерни знаходяться в дуже складному стані
Директор департаменту безпеки Міністерства транспорту та зв`язку України Юрій Гержот сьогодні в Києві під час телемосту «Москва-Львів-Київ» на тему «Фосфорна катастрофа в Україні: причини та наслідки» повідомив, що Україна посилить заходи безпеки при транспортуванні фосфору зі Львівської області до Казахстану.

«Міністерство транспорту розробляє нормативні акти щодо посилення безпеки при переміщенні небезпечних вантажів. Зокрема, при поверненні цистерн із фосфором до Казахстану поїзди рухатимуться при зниженні швидкості, в обхід великих міст і з додатковим прикриттям,» - сказав Ю.Гержот.

Роботи з підйому цистерн
УНІАН
Петро Олійник: "Ми спеціальним валом відсікли територію і практично вручну збиратимемо фосфор"
Він уточнив, що додаткове прикриття означає використання додаткових вагонів і напіввагонів із піском між цистернами, в яких знаходитиметься фосфор.

У свою чергу, голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник повідомив, що фосфор перевантажено в напіввагони вже з 13-ти пошкоджених цистерн. При цьому напіввагони заварюються.

«Дві цистерни - в дуже складному стані. Ми спеціальним валом відсікли територію і практично вручну збиратимемо фосфор,» - сказав він.

ВідеоЦистерни знаходяться в загрозливому стані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: