Фосфор покинув Україну

В управлінні взаємодії зі ЗМІ Держадміністрації залізничного транспорту заявили, що потяг з фосфором перетнув українсько-російський кордон.

Представник управління взаємодії із ЗМІ Державної адміністрації залізничного транспорту України сказав агенції РИА "Новости" у суботу, що потяг з фосфором вранці перетнув українсько-російський кордон і зараз рухається по території РФ.

"Потяг перетнув кордон в 9.42, зараз він рухається по російській території", - сказав співробітник управління.

Спецпотяг з жовтим фосфором прибув на прикордонну станцію "Червона могила" (село Краснопартизанськ Свердловського району Луганської області) в ніч на суботу.

Представники РФ провели перевірку технічного стану вагонів, здійснили оформлення митної документації.

Відправка цистерн
УНІАН
Потяг з отруйною речовиною у супроводі пожежного поїзда відправляється в Казахстан
Потяг з отруйним жовтим фосфором з місця аварії на Україні пройде по території РФ в обхід густонаселених районів і при дотриманні всіх необхідних заходів безпеки, заявив представник прес-служби ВАТ "Російські залізниці".
Він не став розкривати які-небудь інші подробиці.

Як повідомляв iPlus, у понеділок, 16 липня, біля села Ожідов Бусського району Львівської області перекинулися 15 цистерн з отруйним жовтим фосфором, шість з них спалахнули.

За даними на п'ятницю, в лікарнях залишалися близько 80 потерпілих через цю техногенну аварію.

Україна після аварії вирішила відправити фосфор назад в Казахстан. Для того, щоб потрапити туди, потяг повинен пройти по території Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: