Фотовиставка, присвячена дітям

У Києві відкрилася фотовиставка, присвячена дітям, хворим на синдром Дауна.

"Люди як люди, тільки з синдромом Дауна". Міжнародну фотовиставку з такою назвою відкрито в Києві. До вітчизняних фотографів звернулися батьки, які виховують дітей із синдромом Дауна.

Вони хочуть привернути увагу людей до проблем, із якими зустрічаються їхні діти. І розповісти про те, як можна зробити життя щасливим.

На фотографіях радісні діти, від яких не відмовилися батьки, попри діагноз - синдром Дауна. Фотографи працювали у восьми родинах, хотіли показати як щасливо живуть діти, коли отримують батьківську любов.

Семирічний Миколка за час зйомок дуже здружився з фотографом Нікітою Савіцьким. Тепер у хлопчика улюблена справа - фотографувати.

Фотограф каже, що з такими дітьми працював уперше і спочатку побоювався.

Насправді ж, нерозуміння - це, переважно, дарує суспільство дітям із синдромом Дауна. Загальноосвітні школи для них зачинені. Дитячі садки, у котрих вони спільно навчалися б зі звичайними дітьми, у Києві з'явилися лише місяць тому, та й то, як експеримент.

Від 65% новонароджених із синдромом Дауна відмовляються ще в пологовому будинку. Того ж, кого жоден діагноз не змусить залишити дитину, чекає непросте життя.

У дітей, які потрапили у спецінтернат, хвороба тільки поглиблюється. Насправді ж, діти можуть досягти значних успіхів, і працювати, але потрібно ретельно займатися з ними від народження.

Цю виставку організатори планують показати в багатьох містах країни. Наступними її побачать харків'яни.

ВідеоФотовиставка в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: