Фракція "БЮТ-Батьківщина" повідомила, де шукати декларації її депутатів

Віце-спікер парламенту Микола Томенко повідомив, що фракція "БЮТ-Батьківщина" прийняла рішення про публікацію декларацій своїх депутатів на сайтах.

Фракція "БЮТ-Батьківщина" ухвалила рішення, що її депутати оприлюднять свої декларації про доходи на особистих сайтах, сайті фракції чи сайтах партій, що входять до БЮТ.

 Про це повідомив журналістам заступник глави парламенту Микола Томенко.

"Інформування про свою діяльність є обов'язком кожного народного депутата або фракцій, до якої він належить. Кожен народний депутат зобов'язаний надати інформацію і оприлюднити свою декларацію про доходи", - сказав Томенко.

За його словами, це є не тільки виконанням норм закону про доступ до публічної інформації, а й інформуванням виборців.

В той же час віце-спікер зауважив, що оприлюднення декларацій депутатів не є справою Апарату Верховної Ради. "Це не завдання Апарату Верховної Ради копіювати і передавати в засоби масової інформації декларації 450 депутатів", - сказав він.

За його словами, доцільно було б, аби народні депутати робили це за допомогою оприлюднення своїх декларацій на особистих сайтах, сайтах фракцій чи партій. На переконання віце-спікера, це знімало б проблему необхідності копіювати декларації та надавати всім охочим відповідно до чинного законодавства.

Як повідомлялось, апарат Верховної ради відмовився надати декларації про доходи народних депутатів. Про це повідомив керівник Управління кадрів Апарату Верховної ради Володимир Мартинюк."Згідно з законом про статус народного депутата, народний депутат зобов'язаний щорічно подавати до органу державної податкової служби свою декларацію, тобто Апарат Верховної ради не є розпорядником інформації щодо декларацій народних депутатів", - сказав він.

Читайте також:

Рада відмовилася розсекречувати доходи депутатів

Ахметов за минулий рік заробив понад 34 млн гривень

Добкін виявився біднішим за свого заступника

Брат Ющенка вніс у декларацію мільйони дружини і свої 225 тисяч

Кернес не має ні квартири, ні будинку, але має Porsche й Mercedes

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: