Фракція БЮТ демонстративно пішла з Верховної ради

БЮТ обурився через те, що парламент відмовився розглядати запровадження податкових канікул для малого бізнесу.

Фракція БЮТ 2 червня не братиме участі в засіданні Верховної ради, оскільки до порядку денного не були включені законопроекти, на розгляді яких наполягає опозиція, зокрема про запровадження "податкових канікул".

Народний депутат від БЮТ Ольга Боднар нагадала, що у середу, згідно з регламентом Ради, порядок денний формують опозиційні фракції. "Мова йшла про включення до порядку денного законопроектів, які пропонує опозиція, але, на жаль, коаліція вирішила, що навіть цього не варто робити", - сказала народний депутат.

Боднар зауважила, що фракція БЮТ не бачить сенсу сьогодні працювати в сесійній залі. Вона повідомила, що зараз відбудеться засідання фракції, після якого депутати працюватимуть у комітетах.

Водночас Боднар зазначила, що фракція БЮТ завтра працюватиме в сесійній залі парламенту.

Нагадаємо, Рада не включила до порядку денного сесії жодного із запропонованих опозицією законопроектів. Зокрема, не зміг набрати 226 голосів законопроект про введення податкових канікул для малого бізнесу.

Для обговорення цього питання в засіданні парламенту була оголошена півгодинна перерва, під час якої була проведена погоджувальна рада, що завершилася, за словами спікера Володимира Литвина, безрезультатно.

Читайте також:

Від Тимошенко втік ще один депутат

Тимошенко в Раді вже втратила 26 депутатів

До парламентської коаліції приєдналися ще троє бютівців

Реформи Януковича пересварять коаліцію

ВідеоФракція БЮТ демонстративно пішла з Верховної ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: