Фракція Тимошенко в Раді отримала нову назву

Тепер фракція тепер фракція Блоку Юлії Тимошенко буде називатися "БЮТ - Батьківщина".

У парламенті офіційно оголошено про перейменування фракції Блоку Юлії Тимошенко й про виключення з її складу трьох депутатів.

Як повідомив голова Верховної ради Володимир Литвин на засіданні в середу, тепер фракція буде називатися "БЮТ - Батьківщина".

Спікер також поінформував про виключення з фракції Богдана Губського, Івана Деньковича, Арнольда Радовця.

Перед засідання депутати фракції "БЮТ - Батьківщина" розвісили в ложі уряду плакати з гаслами: "На цвинтар раніше, ніж на пенсію", "Погіршення життя вже сьогодні", "Політика влади - багатим усе, а бідним високі тарифи".

Нагадаємо, депутатів Богдана Губського, Івана Деньковича та Арнольда Радовця виключено з фракції БЮТ у Верховній раді 6 вересня.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні фракції, повідомляє прес-служба БЮТ.

Депутатів виключено зі складу фракції за співпрацю з чинною владою, яка була спрямована на перешкоджання участі партії ВО "Батьківщина" у місцевих виборах.

Як відомо, раніше Губського звинувачували в тому, що він домовився про співпрацю з київським губернатором Присяжнюком, і розколов через це фракцію БЮТ у Київській обласній раді. Крім цього на засіданні фракції було прийняте рішення про уточнення назви фракції в парламенті. Згідно з ухваленим рішенням, тепер фракція буде носити назву "БЮТ-Батьківщина".

Читайте також:

Губського і ще двох депутатів вигнали з фракції БЮТ

Тимошенко вигнала відповідального за її рейтинг на Київщині

Тимошенко зізналася, як очищається від залежності

ВідеоФракція Тимошенко в Раді отримала нову назву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: