Фракція Тимошенко в Раді отримала нову назву

Тепер фракція тепер фракція Блоку Юлії Тимошенко буде називатися "БЮТ - Батьківщина".

У парламенті офіційно оголошено про перейменування фракції Блоку Юлії Тимошенко й про виключення з її складу трьох депутатів.

Як повідомив голова Верховної ради Володимир Литвин на засіданні в середу, тепер фракція буде називатися "БЮТ - Батьківщина".

Спікер також поінформував про виключення з фракції Богдана Губського, Івана Деньковича, Арнольда Радовця.

Перед засідання депутати фракції "БЮТ - Батьківщина" розвісили в ложі уряду плакати з гаслами: "На цвинтар раніше, ніж на пенсію", "Погіршення життя вже сьогодні", "Політика влади - багатим усе, а бідним високі тарифи".

Нагадаємо, депутатів Богдана Губського, Івана Деньковича та Арнольда Радовця виключено з фракції БЮТ у Верховній раді 6 вересня.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні фракції, повідомляє прес-служба БЮТ.

Депутатів виключено зі складу фракції за співпрацю з чинною владою, яка була спрямована на перешкоджання участі партії ВО "Батьківщина" у місцевих виборах.

Як відомо, раніше Губського звинувачували в тому, що він домовився про співпрацю з київським губернатором Присяжнюком, і розколов через це фракцію БЮТ у Київській обласній раді. Крім цього на засіданні фракції було прийняте рішення про уточнення назви фракції в парламенті. Згідно з ухваленим рішенням, тепер фракція буде носити назву "БЮТ-Батьківщина".

Читайте також:

Губського і ще двох депутатів вигнали з фракції БЮТ

Тимошенко вигнала відповідального за її рейтинг на Київщині

Тимошенко зізналася, як очищається від залежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: