Фракція БЮТ розпочала збір підписів

Фракція БЮТ в Київраді ініціює збір підписів серед мешканців міста за проведення позачергових виборів Київради й мера Києва.

Київрада
Архів
БЮТ закликає депутатів Верховної ради негайно створити слідчу комісію для розслідування рішень Київради.
"Ми також сьогодні, у День свободи, починаємо збір підписів киян за проведення дострокових виборів у Київську міську раду й перевиборів київського міського голови", - повідомила на сесії Київради заявила голова фракції БЮТ Тетяна Меліхова. 
 

БЮТ пояснює необхідність позачергових виборів у Києві тим, що керівництво Київради з порушенням регламенту розпоряджається комунальним майном, землею, а також влаштовує політичні розправи з головами 3 районів Києва.

Меліхова підкреслила, що соціально-економічна ситуація в місті з кожним днем погіршується. У зв'язку з цим БЮТ також закликає депутатів Верховної ради негайно створити слідчу комісію для розслідування рішень Київради, прийнятих з моменту початку її роботи, які, на думку БЮТ, є незаконними.

Як повідомлялося, у січні-березні 2007 року різні політичні сили, в тому числі БЮТ, створили понад 30 ініціативних груп зі збору підписів за проведення референдуму з відставки мера Києва Леоніда Черновецького й розпуску Київради. Однак із всіх ініціативних груп Черновецький зареєстрував тільки одну, котра не змогла зібрати потрібну кількість підписів серед киян.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: