Фракція Кличка оскаржить дерибан

Сьогодні блок Віталія Кличка в Київраді звернувся до суду з проханням скасувати постанову Київради щодо виділення 3 тис. га землі в Києві.

Київрада
УНІАН
Цілих три фракції Київради оскаржують роздачу земель у судовому порядку.
Сьогодні блок Віталія Кличка в Київраді звернувся зі скаргою до окружного адміністративного суду міста Києва з проханням скасувати постанову Київради від 1 жовтня цього року щодо виділення 3 тисяч гектарів землі в Києві.

Як повідомив журналістам після подачі документів до суду лідер блоку Віталій Кличко, йдеться про сесію Київради, на якій при відсутності кворуму, з порушенням регламенту та з іншими численними порушеннями було виділено вказані площі землі.

"Документи були подані для того, щоб відмінити незаконне рішення про виділення 3 тис. га київської землі, що становить близько 4% від загальної площі землі міста Києва, і притягнути до відповідальності тих, хто був причетний до прийняття цих рішень”, - повідомив він.

При цьому Віталій Кличко зауважив, що також вказане рішення Київради в судовому порядку оскаржать фракції БЮТ і Партії регіонів, присутні в Київраді. Крім того, він наголосив, що, за різними оцінками експертів, вартість вказаної землі становить від 7 до 10 млрд. дол. США.

Відповідаючи на одне з уточнюючих запитань журналістів, Віталій Кличко сказав, що подання цієї скарги не є частиною "мерської кампанії". “Ми робили і робимо все, щоб всі рішення були законними", - наголосив він.

Як відомо, 1 жовтня депутати Київської міської ради без участі фракцій БЮТ, Партії регіонів і депутатської групи Кличка підтримали майже всі земельні питання, яких було внесено до порядку денного сесії з порушенням регламенту понад 400.

Тим часом журнал “Корреспондент” з`ясував, що Київрада на цій сесії з порушенням регламенту роздала в цілому 300 ділянок на 10 млрд. дол. Як пише видання, це вчетверо більше річного бюджету Києва і в два - суми, отриманої від продажу "Криворіжсталі". За даними видання, роздано було 2 тис. га, що становить близько 3% всієї площі столиці.

ВідеоЗміна київської влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: