Фракція ПР у Київраді звільнить Довгого

Фракція Партії регіонів у Київській міській раді має намір ініціювати відставку секретаря ради Олеся Довгого.

Олесь Довгий
УНІАН
Якщо у вересні не відбудеться сесія Київради, Партія регіонів наполягатиме на звільненні її секретаря Олеся Довгого.
Фракція Партії регіонів у Київській міській раді має намір ініціювати відставку секретаря Київської міської ради, заступника мера Києва Олеся Довгого. Про це сказав на прес-конференції голова Київського міського відділення ПР Василь Горбаль.

"Ми будемо наполягати на тому, щоб у вересні відбулася робоча сесія Київради й, у випадку подальшого ігнорування порушень регламенту Київради, їх, на жаль, вже дуже багато, ми будемо порушувати питання про відставку секретаря Київради Олеся Довгого", - сказав Горбаль. Він зауважив, що фракція Партії регіонів за необхідності має намір ініціювати збір підписів за проведення сесії міськради.

Також Горбаль наголосив, що інформація про перенесення сесії з'явилася на сайті міськради за годину до початку засідання погоджувальної ради, на якій нібито було ухвалено це рішення. Керівник фракції Партії регіонів Олексій Омельяненко спростував звинувачення в тому, що, скликаючи сесію, Партія регіонів хоче організувати саморекламу під час виборчої кампанії. Після припинення трансляції засідання в прямому ефірі телерадіокомпанії "Київ" використання трибуни Київради для агітації практично неможливе. Зі слів голови фракції Партії регіонів у Київраді Олексія Омельяненка, питань, які пропонуються до розгляду, цілком достатньо для скликання ради.

Він додав, що на сесії пропонувалося розглянути питання розробки механізму забезпечення соціальним житлом, проведення конкурсів з земельних відводів, збільшення території заказника "Жуків острів" до 1,5 тис. га, поновлення трансляції засідань ради, питання підвищення тарифів, конфліктів навколо Київської міської стоматологічної поліклініки.

Василь Горбаль повідомив, що фракція ПР планувала на сесії 13 вересня оголосити про збільшення фракції до 16 чоловік. З його слів, фракція веде переговори з депутатами інших фракцій про перехід до неї. За його словами, після вступу до цієї фракції депутатів Київради Івана Салія та Сергія Зіміна її кількість зросла до 12 депутатів. Зі слів Горбаля, ПР цінує досвід звільненого з посади в.о. заступника голови Київської міської державної адміністрації Івана Салія й заступника голови Сергія Зиміна. 

Крім того, повідомили члени фракції, Партія регіонів має намір ініціювати відновлення трансляції засідань Київміськради.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: