Франція взула й одягла українських військовослужбовців

Франція передала підрозділам Внутрішніх військ МВС України 6 тисяч комплектів форми і 70 комплектів взуття.

Франція передала підрозділам Внутрішніх військ МВС України, котрі здійснюють охорону іноземних дипломатичних представництв і консульств, 6 тисяч комплектів форми і 70 комплектів взуття.

Відповідну процедуру із цього приводу здійснив посол Франції в Україні Жак Фор під час зустрічі з командувачем українських ВВ генерал-лейтенантом Сергієм Яровим.

Ця місія проводиться в рамках взаємодії з національною жандармерією Франції і органів внутрішніх справ України.

Водночас під час робочої зустрічі командування ВВ із французьким дипломатом було обговорено перспективи подальшої співпраці. "Командувач Внутрішніх військ МВС України Яровий висловив подяку за розуміння і готовність обміну досвідом і надання практичної допомоги", - зазначили в прес-службі ВВ.

Відзначимо, що Міністерство внутрішніх справ за результатами тендерів 1 вересня уклало договори на купівлю спецодягу і обмундирування.

Так, на спідню білизну з тканини (сорочки) МВС витратило 4,75 млн грн. Пуловери, светри (5906 одиниць) і жилети (4884 одиниці) обійшлися міністерству майже в 3 млн грн. Головних уборів було закуплено на 6,1 млн грн. Взуття МВС закупило на суму 17,7 млн грн. Верхній одяг (предмети форменого обмундирування) обійшлися силовому відомству в 42,5 млн грн. Шкіряні доповнення до одягу (ремені і поясне спорядження) були куплені на суму 4,3 млн грн.

Читайте також:

Могильов за тиждень накупив комп'ютерів та одягу на 104 мільйони

Могильов заявив, що окрім "Кадилака" йому потрібні костюми від Бріоні

Уряд третій рік поспіль відмовився купувати міліції форму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: