Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Французький журнал присвятив вісім розгорток українським ВПС

Це перша детальна публікація про українську авіацію у французькій фаховій пресі.

Французьке видання Airpower, що спеціалізується на авіації, присвятило вісім розгорток у своєму останньому номері Військово-повітряним силам України.

Про це у середу, 14 листопада, повідомив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба у своєму Facebook. 

"Зустрічайте свіже число французького журналу Airpower про військову авіацію. Тема номеру: відродження військово-повітряних сил України. Вісім розворток присвячено нам. Це перша настільки детальна публікація такого роду у французькій фаховій пресі", - зазначив він.

За словами Кулеби, у матеріалі містяться не тільки гарні світлини українських літаків, а й супроводжує матеріал "класний текст, що пояснює французам про анексію Криму, війну на Донбасі, чому розпочалося відродження української авіації і чого Україна досягла у цьому напрямку".

Зустрічайте свіже число французького журналу AIRPOWER про військову авіацію. Тема номеру: відродження...

Опубликовано Dmytro Kuleba Cреда, 14 ноября 2018 г.

Нагадаємо, у жовтні в Україні відбулись багатонаціональні авіаційні навчання Clear Sky 2018 за участю країн-членів НАТО.

ВідеоПролетіли 1000 кілометрів: український авіаконструктор з донькою встановлюють світові рекорди

Український авіаконструктор Юрій Яковлев разом зі своєю донькою у ці хвилини намагаються встановити одразу два світових рекорди. На своєму надлегкому літаку вони спробують пролетіти 1000 кілометрів по замкненому маршруту, а також пролетіти цю відстань з максимальною швидкістю. У ці хвилини пілоти вже пролетіли Балту і взяли курс на Горішні Плавні. 

Пролетіли 1000 кілометрів: український авіаконструктор з донькою встановлюють світові рекорди

Залиште свій коментар

Вибір редакції