Франція передала Україні вакцину проти свинячого грипу

Держсекретар Франції з європейських справ вважає, що "не стільки загрожують мікроби грипу, як мікроби політичного розбрату в Україні".

Франція передала Всесвітній організації охорони здоров'я 10 мільйон доз вакцини проти грипу А/H1N1, в тому числі на допомогу Україні.

"Франція ухвалила рішення надати в розпорядження ВООЗ 10% тих вакцин, які вона мала, а це приблизно 10 мільйонів доз", - повідомив державний секретар Франції з європейських справ П'єр Леллуш під час брифінгу в українському МЗС.

За словами Леллуша, ВООЗ зі свого боку вже до кінця 2009 року надасть Україні 923 тисяч доз вакцини, а на початку 2010 року - ще 3,7 мільйона доз.

Аналізуючи ситуацію в Україні навколо епідемії грипу, Леллуш зазначив: "Епідемія не завадила нам приїхати, бо не стільки загрожують мікроби грипу, як мікроби політичного розбрату в Україні".

Також французький дипломат додав, що його країна співпрацює з Єврокомісією для надання допомоги у підготовці кадрів для України у сфері охорони здоров'я.

Зауважимо, що наразі в Україні вакцини проти свинячого грипу немає. Але всеукраїнська вакцинація вже стартувала: 13 листопада головний державний санітарний лікар Олександр Біловол видав постанову про заходи щодо вакцинації населення проти грипу, зокрема й пандемічного A/H1N1.

МОЗ оцінює потреби України у вакцині у 15,3 млн доз. З них 1 млн 45 тисяч доз пропонуєть розповсюдити серед працівників сфери охорони здоров'я, 530 тисяч - серед вагітних жінок, 7 млн 928 тисяч - серед дітей віком після 6 місяців.

При цьому низка медиків та експертів не радять робити вакцинацію в умовах спалаху епідемії. Якщо щеплення зробити людині, яка щойно перенесла хворобу у легкій формі, це може викликати непередбачувані наслідки.

Вже з'явилася інформація, що після вакцинації від свинячого грипу у Китаї померли двоє людей. Причиною смерті стала серцева недостатність, зараз фахівці проводять лабораторні дослідження.

Читайте також:

В Україні стартувала вакцинація проти свинячого грипу, але вакцини немає

У Китаї після щеплення вакциною від A/H1N1 померли двоє людей

З початку епідемії грипу та ГРВІ в Україні померли 265 людей

Українці помирають від нової суміші свинячого та звичайного грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: