Франція заарештувала корабель з українським екіпажем

Члени екіпажу судна Matterhorn - 22 українця та росіянина - з травня місяця не можуть залишити французький порт.

У вівторок, 8 вересня, комерційний суд французького міста Брест наклав арешт на судно Matterhorn, яке перебуває в порту з травня поточного року.

Рішення було ухвалене на підставі позову, поданого екіпажем судна - громадянами Росії та України. Моряки мотивували свою вимогу тим, що не отримують зарплату протягом більш ніж трьох місяців. Судновласник їм заборгував 190,6 тисяч євро.

Також моряки вимагають відправити їх на батьківщину за рахунок роботодавця.

Судно-рефрижератор Matterhorn, яке плаває під прапором Ліберії, було затримане береговою охороною Франції 26 травня 2009 року за забруднення акваторії порту нафтопродуктами - за кораблем тягнулася пляма завдовжки 14 миль і шириною 200 метрів. На борту судна на момент затримання перебували 22 члени екіпажа – українці та росіяни.

Прокуратура заявила, що екіпаж підозрюється у викиді вуглеводневих речовин до моря, і встановила заставу в 300 тисяч євро для того, щоб судно змогло залишити порт.

Але у червні глава компанії-судновласника оголосив про банкрутство і екіпаж виявився кинутим напризволяще.

Міжнародна федерація транспортних робітників від імені моряків подала до суду позов, вимагаючи накласти на Matterhorn арешт, щоб дозволити екіпажу повернутися на батьківщину. Арбітражний суд Бреста задовольнив запит. "Ми звернемося до міністерства, і моряки зможуть повернутися на батьківщину близько 20 вересня", - розповів представник федерації.

Читайте також:

Моряки судна "Аріана" у відчаї просять допомоги Києва

П'яні українські моряки протаранили російський танкер з ураном

Українські моряки стали заручниками на Карибах

Російські моряки розлили нафту в акваторії Севастополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: