Франція закликає не приймати Україну в НАТО без згоди Росії

Не можна приймати до лав НАТО такі країни, як Україна і Грузія, без консультацій з Росією.

Не можна приймати до лав НАТО такі країни, як Україна і Грузія, без консультацій з Росією. Про це заявив французький міністр оборони Ерве Морен в інтерв’ю AP.

При всіх міркуваннях про можливе розширення НАТО слід враховувати відносини з Москвою, вважає Ерве Морен.

"Жодне рішення не повинно ухвалюватися без консультацій з російським сусідом",- сказав французький міністр оборони.

Як відомо, Росія різко негативно ставиться до зближення України і Грузії з Північноатлантичним альянсом. Питання прийняття цих країн до НАТО наражається на гостру критику Кремля.

За словами Морена, Франція також дотримується точки зору, що альянс має сконцентруватися на своєму ключовому завданні – бути гарантом колективної стабільності Європи і США, а не перетворюватися на "глобальне НАТО".

Цю заяву міністр оборони зробив напередодні дебатів у Національних Зборах щодо входження Франції до військових структур Північноатлантичного альянсу.

17 березня депутати парламенту розглянули ініціативу президента Ніколя Саркозі стосовно відновлення участі країни у військових структурах альянсу, з яких вона вийшла у 1966 році.

Тим часом експерт Товариства зовнішньої політики Німеччини Геннінґ Ріке висловив думку, що після повноцінного приєднання Франції до НАТО, Берлін отримає потужного союзника. Адже дві країни об’єднує незацікавленість у членстві України й Грузії в альянсі.

За словами Ріке, Франція, як і Німеччина, хоче вибудовувати відносини з Росією на позитивах, а не на конфронтації.

Нагадаємо, 13 березня президент Польщі Лех Качинський закликав якомога швидше включити Україну і Грузію до Північноатлантичного альянсу. Такий крок, на його думку,
означає не тільки гарантії безпеки для цих країн, але й гарантію безпеки для Європейського союзу і всього евро-атлантичного співтовариства.

Читайте також:

Огризко вірить, що Україна за рік-два отримає ПДЧ

США замінять ООН на НАТО

Інформаційна кампанія про НАТО в Україні провалилася

Польща радить якнайшвидше прийняти Україну у НАТО
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: