Freedom House звинуватила Путіна в залякуванні України

Freedom House звинуватила російського прем’єра у залякуванні України та у створенні проблем для демократії в країнах колишнього СРСР.

Freedom House звинувачує прем'єра Росії Володимира Путіна у створенні проблем для демократії в сусідніх країнах колишнього СРСР, у тому числі в Україні.

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті міжнародної неурядової організації.

До відповідного висновку Freedom House прийшла у своєму звіті "Обіцянки та відновлення: пострадянський простір 20 років потому".

"Путін був також наполегливий у розпалюванні націоналізму і створенні проблем для сусідніх демократій, у різний час використовуючи тактику залякування щодо Польщі, країн Балтії та України", - сказано в повідомленні.

На думку організації, це пов'язано з тим, що прихід до влади Путіна збігся зі значним збільшенням світових цін на енергоносії, яке він активно використовував як енергетичну зброю.

"Він показав високу майстерність в області інтеграції своєї економічної та енергетичної політики в міжнародні відносини, агресивно наступаючи на інших потенційних постачальників енергії в Європі, а потім, розмахуючи енергетичною зброєю, змушував замовкнути європейську критику на адресу його все більш репресивного режиму", - сказано в повідомленні.

Також наголошується, що у разі якщо Путін переможе на президентських виборах в Росії в 2012 році, у демократії в регіоні з'являться нові проблеми, які виходять з його політики.

При цьому в повідомленні нагадується, що, відповідно до щорічного звіту "Свобода у світі", в 2010 році Україна опустилася в рейтингу країн з вільних до частково вільних.

Читайте також:

Горбачов заявив, що Путін тягне Росію в минуле

Янукович впевнений, що "за років десять" Україна буде в ЄС

Україна посіла четверте місце за кількістю переселенців до Росії

Кримський суд зобов'язав Росію повернути Україні чорноморські маяки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: