Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
#FreeSentsov: Зеленський закликав прихильників підписати петицію на сайті Білого дому

Шоумен і сам підтримав звернення до американської влади.

Керівник Студії "Квартал 95" Володимир Зеленський підписав петицію на сайті Білого дому на підтримку Олега Сенцова. Про це шоумен розповів у своєму Instagram.

Петицію Save Oleg Sentsov вже підписали 75 тисяч людей, однак для того, щоб Вашингтон її розглянув, необхідно ще 25 тисяч підписів до 8 вересня. Зеленський закликав всіх приєднатись до підписання, щоб ця петиція спонукала Штати дужче тиснути на Москву у питанні звільнення 64 політв'язнів.

"В тюрмах мають сидіти бандити, які забирають чужі життя, чужу свободу. Свободу Олегу Сенцову. Я підписав петицію на сайті Білого дому. Зроби й ти, будь ласка, те ж саме", - сказав Зеленський.

Для підписання петиції не потрібно окремої реєстрації. Необхідно зайти за посиланням Save Oleg Sentsov ввести своє ім'я, прізвище та електронну адресу. І підтвердити свій підпис у листі, який прийде у відповідь від сайту петицій. Процес займає менше хвилини.

Багато відомих акторів і спортсменів України підтримали петицію за звільнення режисера Олега Сенцова, який перебуває в російській в'язниці та голодує більше 110 днів днів поспіль. 

ВідеоВідомі актори і спортсмени України закликають підтримати петицію за звільнення Олега Сенцова

Режисер Ахтем Сеїтаблаєв, акторка Римма Зюбіна, мандрівник Микола Подрезан і ще два десятки діячів просять українців та світ поставити підпис на сайті американського Білого дому – за адресою, яку ви бачите на екрані. Це спонукає Вашингтон дужче тиснути на Москву для звільнення 64 політв’язнів. 

Відомі актори і спортсмени України закликають підтримати петицію за звільнення Олега Сенцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції