ФСБ офіційно підтвердила, що 19-річного Гриба звинувачують в тероризмі – МЗС

До українця хочуть відправити консулів. 

Управління ФСБ РФ по Краснодарському краю офіційно підтвердило, що 19-річного українця Павла Гриба, зниклого у Білорусі, затримали за звинуваченням у тероризмі.

Про це повідомив офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

"Сьогодні Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону одержало повідомлення Управління ФСБ Росії по Краснодарському краю про тримання Павла Гриба у Краснодарі.  У повідомленні йдеться також про те, що Павла Гриба було затримано за звинуваченням у вчиненні злочину, відповідно до статті 205 Кримінального кодексу Російської Федерації (терористичний акт - Ред)", - наводить УНІАН цитату дипломата.

Отже, у РФ офіційно підтвердили, що Грибу шиють справу щодо тероризму.  Також українським дипломатом доручили зустрітися з Грибом, забезпечити його адвокатами та необхідними ліками.

"Посольству України в РФ  та Генеральному консульству України в Ростові-на-Дону дано доручення оперативно звернутися нотою до МЗС РФ і представництва МЗС РФ у Краснодарському краї з вимогою невідкладно забезпечити доступ українських консулів до затриманого громадянина України, повідомити про причини та обставини затримання, умови тримання, забезпечення його права на адвокатський захист, а також необхідними ліками, які він за приписом лікаря щоденно вживає", - наголосив Кирилич.

Відео19-річний Павло Гриб, який напередодні зник у Білорусі, знайшовся в російському СІЗО

Нагадаємо, в білоруському Гомелі зник український громадянин Павло Гриб: за словами батьків, він був затриманий співробітниками ФСБ. До Білорусі він поїхав 24 серпня, щоб зустрітись із дівчиною, яка мешкає у Росії, з якою познайомився через Інтернет. 17-річна жителька міста Сочі в інтерв'ю ТСН зізналась, що справді запросила хлопця до Білорусі. Змусили її це зробити співробітники ФСБ Росії, бо вона також перебуває під слідством.

В поліції міста Гомель батьку повідомили, що його син перебував у розшуку за терористичну діяльність. МЗС Ураїни намагається з'ясувати, що сталось з хлопцем. водночас білоруські прикордонники запевняють, що до Павла претензій не мали

7 вересня стало відомо, що Павло Гриб перебуває у СІЗО в російському місті Краснодар.

Залиште свій коментар