Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ФСБ Росії заявила про затримання у Криму "українських диверсантів"

У затриманих нібито вилучили вибухові пристрої великої потужності.

Федеральна служба безпеки Росії заявила, що у середу, 9 листопада, у Севастополі було затримано представників української розвідки.

Відповідне повідомлення з'явилося на офіційному сайті відомства.

У прес-службі українців назвали членами "диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки МОУ", які нібито планували диверсійні акції на об'єктах військової інфраструктури і життєзабезпечення окупованого РФ півострова Крим.

"Федеральною службою безпеки Російської Федерації 9 листопада 2016 року в місті Севастополі затримано членів диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міністерства оборони України, які планували вчинення диверсійних акцій на об'єктах військової інфраструктури і життєзабезпечення півострова Крим", - йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що у затриманих нібито було вилучено "вибухові пристрої великої потужності, зброю і боєприпаси, засоби спеціального зв'язку та інші речові докази їхньої злочинної діяльності, в тому числі карти-схеми об'єктів передбачуваних диверсій".

"Наразі вирішується питання про обрання затриманим міри запобіжного заходу. Оперативно-розшукові заходи та слідчі дії тривають", - зауважили у повідомленні прес-служби. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції