ФСБ в анексованому Криму перевіряє "на екстремізм" портрет Бандери вилучений в українця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В будинку українського активіста провели обшук російські спецслужби.

Працівники "кримського главку ФСБ" вилучили в активіста Олега Приходька українську символіку, прапори партії "Свобода", червоно-чорні прапори, портрет Степана Бандери, техніку і домашні CD-диски.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Після обшуку Приходька відвезли до Сімферополя, де допитували, розпитуючи про його діяльність і зв’язки на материковій частині України. Слідчі дії йому пояснили тим, що напередодні невідомі зруйнували пам’ятник радянським солдатам у парку міста Саки.

Він зазначив, що йому повернули українські прапори, макети німецьких автоматів, стрічки та символіку української партії "Свобода". При цьому Приходьку не сказали, чи буде порушено стосовно нього кримінальну справу.

"Залишився у них портрет Степана Бандери і червоно-чорний прапор. "Експерти" ФСБ вивчають їх на екстремізм. Сказали, що ще зв’яжуться зі мною", - розповів українець.

Російські силовики не коментують проведення обшуку у Приходька.

У червні 2016 року російські силовики затримували активіста за українські номерні знаки на автомобілі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Криму окупанти завітали з обшуком до проукраїнського активіста Олега Приходька. Це сталося 8 лютого в селі Орехово Сакського району. За словами активіста, після обшуку його відвезли до Сімферополя, де переписували всі контакти з телефону, проводили бесіду і сказали, що "будуть проводити експертизу того, що у мене забрали".

Залиште свій коментар

Вибір редакції