ФСБ затримала в анексованому Севастополі росіянку за підозрою у "шпигунстві" на користь України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За даними російських спецслужб, її завербувала українська розвідка.

Федеральна служба безпеки Росії затримала в анексованому Севастополі росіянку через підозру у шпигунстві на користь України.

Про це розповіли ТАСС у Центрі громадських зв’язків ФСБ РФ.

"Федеральною службою безпеки РФ за підозрою в державній зраді затримана в Севастополі громадянка Росії, яка була завербована українськими спецслужбами і за завданням Головного управління розвідки Міноборони України цілеспрямовано здійснювала збір секретних відомостей військового характеру", - повідомили у російській спецслужбі.

Зазначається, що була порушена кримінальна справа за статтею про державну зраду. Більше деталей затримання ФСБ не наводить.

Нагадаємо, 20 листопада ФСБ затримала в Ростовській області російського військовослужбовця, якого підозрюють у шпигунстві на користь України. Затриманий був військовослужбовцем Південного військового округу. Наступного дня Ростовський військовий гарнізонний суд заарештував його на 2 місяці.

Відео Російська ФСБ затримала військового, якого звинуватили в шпигунстві на користь України

Арештували чоловіка у Ростовській області. Це громадянин Росії, який служив у Південному воєнному окрузі. Йдеться про 28-річного старшого лейтенанта. ФСБ закидає йому збір секретної інформації для головного управління розвідки Міноборони України і порушила справу за статтею про державну зраду.

Російська ФСБ затримала військового, якого звинуватили в шпигунстві на користь України

Залиште свій коментар

Вибір редакції