Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фурор і земля під завод "Антонова": королівська сім’я Саудівської Аравії захопилася новим українським літаком  

Ан-132 лише розпочав мандрівку Сходом, котра обіцяє бути надзвичайно успішною.

Новий український літак Ан-132 здійснив найдовший випробувальний переліт від Києва до Ер-Ріяда з короткою зупинкою на Кіпрі. Пілоти зізналися, що дорогою до Саудівської Аравії судно навіть перевершило їхні сподівання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Найбільша радість інженерів полягає в тому, що на ешелоні літак показав серйозну економію пального. А от командир екіпажу відзначає комфорт. "Дев’ятигодинний переліт пройшов легко. Тут і нема чого рівняти зі старим Ан-32", - зізнаються льотчики. Саудити зустріли українську делегацію з найвищими почестями та виконали танець воїнів перед боєм, де разом з усіма шаблею вимахував принц Саудівської Аравії Туркі Сауд Мухамед Аль Сауд.  

ВідеоНовий український літак "Ан-132" здійснив найдовший випробувальний переліт

Інтерес саудитів до літака величезний, бо вони вже почали вкладати гроші в його виробництво, а король виділив 25 гектарів землі під будівництво заводу "Антонова". Розмови щодо подальшого співробітництва тривали весь день, і сторони охарактеризували цю зустріч словами "надзвичайно успішна". Після Саудівської Аравії Ан-132 узяв курс на Об’єднані Арабські Емірати, де за тиждень розпочнеться  велика авіаційна виставка.

Раніше у червні новий Ан-132 тріумфально виступив на авіасалоні в Ле-Бурже. Представники Саудівської Аравії, котрі уважно спостерігали за літаком у небі, не стримували емоцій. "Дуже хороша демонстрація! Ми змогли побачили можливості літака, який знаходиться на дуже високому рівні", - зізнався директор аерокосмічного інституту Саудівської Аравії доктор Халід. 

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції