Галина Шабшай: Створити успішний союз з чоловіком можна з допомогою технології Amograce

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами експертки, запорукою щасливих сімейних відносин є те, який стан транслює жінка.

Сучасний світ вимагає від жінки реалізації в роботі та кар'єрі, але в гонитві за успіхом вона часто забуває будувати свої особисті відносини. Галина Шабшай, сертифікований коуч міжнародної асоціації еннеаграмми IEA, знає, як жінка може побудувати такі відносини з чоловіком, в яких вона реалізується не тільки як дружина і мати, але і як бізнес-леді і діловий партнер для свого чоловіка.

Секрет – у делегуванні

"В сім'ї пара повинна в першу чергу розподілити ролі. Ми з чоловіком відповідаємо за заздалегідь обумовлені напрями і кожен повністю творчо реалізує свій проєкт. При цьому ми постійно спілкуємося і даємо один одному зворотний зв'язок. Іноді ми з чоловіком разом вирішуємо завдання щодо бізнесу. Власники бізнесу мене зрозуміють, іноді навантаження буває величезним. Тому кожному потрібно працювати над собою, над своєю особистою ефективністю, працювати з персоналом, партнерами, клієнтами, а також з сім'єю. Він і вона в родині і в бізнесі повинні бути однією командою, і повинні вміти поєднувати", - розповідає секрети роботи з чоловіком Галина.

За словами Галини Шабшай, при цьому і в особистому житті, і в роботі, досліджуючи той предмет, яким займаються, вони з чоловіком намагаються отримати максимальне задоволення.

"У нас бували різні проєкти, неймовірні й фантастичні. У 2005-2006 роках ми досліджували медитацію, філософію суфізму і природу стихій. У 2007-2008 роках нас цікавили таємниці минулих життів, секрети карми і перевтілень. У 2009-2010 роках займалися дослідженнями глибинної пам'яті людини і людства, пірнали в родові канали, досліджували хроніки акаші. Я ставила своєму чоловікові різні божевільні завдання, взагалі все, що було мені цікаво... Я в нього питала і "влаштовувала" пригоди. І йому, як справжньому чоловікові, доводилося відповідати. Тепер я дивлюся назад і розумію, що не було жодного моменту, коли ми були б нещасливі. Навіть у нещасті. Так все красиво і чисто, тому що ми намагаємося максимально проживати своє життя. "На великій глибині. З високими смислами".

За словами експертки, запорукою щасливих сімейних відносин є те, який стан транслює жінка. "Наша технологія, яка називається Amograce, допомагає жінкам створити такий союз з чоловіком, в якому б жінка примножувалася. Ми використовуємо її в своїй клубній системі "Family case". Це тренування певних станів, коли жінка може навіть запрограмувати чоловіка, який її цікавить, якщо зараз вона не в стосунках. Це називається "футуристичний прогноз Шабшай".

Спочатку фахівці аналізують клієнта і створюють його Вихідний Код. "У світі це вміємо робити тільки я з чоловіком. Більше ніхто. Але ми вчимо цього інших", - говорить Галина Шабшай. Після цього зважують Вихідний Код і бажання - мрії леді. Далі прописується персональна програма Шабшай.

"У нас в сім'ї за Вихідний Код відповідаю я, але, коли ми зважуємо Вихідний Код і бажання, тут ми з чоловіком радимося. Мій чоловік номер один в побудові персональної програми".

За словами експертки, кожна жінка геніальна і унікальна, але мало хто справді відчуває і реалізовує свій жіночий потенціал. Саме технологія Amograce допомагає усвідомити свою жіночу силу і розкрити її в родині і в стосунках з чоловіком. Тоді примножується, не тільки жінка і родина, не тільки змінюються і зміцнюються відносини, сам чоловік відчуває зростання і піднесення не тільки свого потенціалу, але навіть і свого бізнесу. Ось на що здатна сила жіночого потенціалу, яка є в кожній жінці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції